Wpis z mikrobloga

@DigitalGirl: Troszeczkę poprawię - ̶ ̶F̶a̶c̶e̶c̶i̶,̶Ludzie dbajcie o pielęgnacje skóry! Problem dotyczy jednej i drugiej płci w dwie skrajne strony ;p.
Z mojego doświadczenia to widuje regularnie dziewczyny które mają problemy ze skórą i cerą w tym wieku 27-30+, bo od nastolatki ładują na siebie duże ilości, najtańszych często kosmetyków i to do tego często bez wiedzy jak je stosować jest przeogromna. To samo z używaniem niektórych kwasów czy kosmetyków na bazie kwasów
Cipy myślą, że jak kupią krem za 100zł to będą wyglądać jak torbicka po 60tce. Nie będziecie, bo nie wydajecie w #!$%@? hajsu na operacje plastyczne. To jest tajemnica, a nie jakieś gówno z wyciągiem z napletka skowronka arktycznego


@wojtoon: ale wiesz, że używanie podstawowych kosmetyków ma na celu, żeby skóra wyglądała po prostu dobrze i zdrowo. używanie kremu nawilżającego nikogo nie odmłodziło i nie odmłodzi, nikt nawet na to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DigitalGirl Loreal Men expert Vita Litf może być?

@Moj_Panie:

Używam regularnie Men Expert chyba do skóry wrażliwej i jest naprawdę spoko. Przede wszystkim szybko się wchłania i po chwili od nałożenia nic na ryjcu nie czuć, a to jest dla mnie najważniejsze bo nigdy nie lubiłem uczucia kremu na twarzy.

W sumie on nawet dobrze nadaje się do smarowania po goleniu. Do tego woda termalna i buźka jak ta lala. (