Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtoon: zapewniam cię, że raczej mało kto myśli, że zwykły krem pomoże w takim stopniu. Kosmetyki pielęgnacyjne są po to, aby dbać o cerę i naprawdę rozwala mnie, gdy jakiś facet chodzi z przesuszoną skórą i popękanymi ustami, szczególnie w zimę, ale na krem nawet nie spojrzy, bo to lepkie i jakieś pedalskie xD Zaniedbanie cery, skóry widać oraz czuć i naprawdę dziwi mnie, że mężczyźni u nas tak się tego
@DigitalGirl: co ty #!$%@?, smaruje sie kremem ale nie zamierzam #!$%@? tubka co pol godziny bo by mnie #!$%@? strzelił. Mam ładną zmarszczkę i jest spoko.
Ja przynajlmniej rano potrafie sie zebrac w 10 minut, a nie ładowac na mordę 10 kg tapety. Płeć piekna #!$%@? jego mac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DigitalGirl: smaruję codziennie twarz kremem nawilżającym do tego co jakiś czas koło oczu liftingującym i wielkie gówno widzę a nie efekty, mam 29 lat. Robią mi się spore wokół oczu ze względu na to, że mam dosyć szeroki uśmiech, poza tym mój ojciec też ma sporo zmarszczek mimicznych więc to genetyka, no i teraz mi dołożyłaś kompleks z którym nic nie mogę zrobić:(
@DestroDevil: kolego, bo nie uzyskasz tu sensownej porady. Zaraz sie zleca ekspertki hurr durr to trzeba sprawdzic, dobrac odpowiedni rodzaj, zaleznie od skory, od pogody, od wilgotnosci powietrza i fazy ksiezyca. A najlepiej miec dwa, albo trzy rodzaje i zaleznie od ww. stosowac odpowiedni.

I tak sie kreci ten biznes kosmetyczny. Wejdz do pierwszego z brzegu ssmana i porownaj ilosc polek.
Faceci: 1/3 regalu szampony, 1/3 kremy wszelakie, 1/3 zele pod
Słuchajcie cipcie.


@wojtoon: może grzeczniej. Odzywki podpitego wujka Janusza nie są przyjemne.

Taka babska mentalność - jak coś nie wygląda idealne to zagipsować. A że potem ryj się świeci jak morda janusza w okolicach oczepin na wiejskim weselu to #!$%@? bo "nie jest przesuszona".


@wojtoon: nie świeci, zależy jakich kremów się używa, ale mniej więcej o tym mowa. Nie masz zbyt dużego pojęcia na ten temat i piszesz takie bzdurne
@DigitalGirl: jako pracownik apteki mogę Cię zapewnić, że wszelkie kremy nawilżające na zmarszczki to wymysł koncernów farmaceutycznych. Wystarczy jakikolwiek krem, który w składzie ma chociażby alantoinę/dekspantenol (Alantan plus) i nic więcej nie potrzeba, a kosztuje grosze. Poza tym, skóra u mężczyzn jest grubsza, więc zmarszczki wychodzą później, niż u kobiet i nie rzucają się tak bardzo w oczy. To wy dbajcie o siebie, a nie nakładajcie tyle tapety, która przytyka pory
@Im_from_alaska
To nie jest obrona przed pedalstwem tylko zwrócenie uwagi na to, że przysrywy do tego jak ktoś wygląda "bo nie używał kremiku" są idiotyczne

@Wuxian
No spoko, ja nie mam pojęcia od czego jest pińcet takich samych tylko inaczej obrandowanych mazideł, ale jak mniemam trafiła mi się specjalistka od wizerunku i jednocześnie przedstawiciel handlowy firmy kremex.
@DigitalGirl: u mnie wystarczaja peedingi i czasem kremy na noc, bo rano mam tendencje budzic sie z przesuszona skora. I dobre nawadnianie sie w ciagu dnia :) Ale chyba najlepsze efekty daje pozwalanie skorze oddychac i nie przykrywanie jej zadna tapeta, u mnie to bardzo zaprocentowalo z kondycja na dzis jak sie porownuje z rowiesniczkami