Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pytanie do #mirkokoksy #mikrokoksy #trening #silownia

trenowalem ponad 10lat na sucho, jedynie wjezdzaly odzywki i suple typu creatyna, wpc, arginina itp. cos tam osiagnalem ale bez szalu. postanowilem zrobic maly eksperyment i wejsc na bombke. 2 lata i progres tak mocny jakiego sie nie spodziewalem, nie byly to mocne cykle, podstawy - efekty i to jak sie czulem, mega.

oczywiscei po zejsciu i trenowaniu na off, juz takich efektow nie ma. nie chce tez juz byc na on. nie widze sensu w trenowaniu na sucho, czuje sie tak jakbym doslownie napelnial taczki robil kilkaset metrow z nimi i wysypywal i tak w kółko. pytanie do tcy hco mieli podobne doswiadczenia - wrociliscie do treningow?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 27
  • Odpowiedz
@psposki: i co w tym dziwnego? Dla mnie totalny debilizm robić krótszy cykl jak właśnie 18 tygodni a optymalnie pół roku-dwa lata z mostkami albo z TRT albo HCG. Co ktoś ma zbudować w 6 tygodni jak kiedyś była moda? Napuchnąć wodą? Jeśli kiedyś bym wszedł to tak jak najwyżej, a nie forma na wakacje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest powód, dla którego nigdy nie wejdę. Wielu koksiarzy szerszych niż wyższych mówiło mi to samo, miał być jeden cykl, rzeczywiście był, później przyszło trenować na sucho i już człowiek nie miał zapału to kolejny raz i już tak lecą od lat :d
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Odkryles znana prawde, chcesz wygladac i notowac postepy, nie majac 20 paru lat, prowadzac zycie skupione na silowni - musisz wbijac.
Chyba ze stac Cie na to, zeby spac 8h+, miec dopieta miske, treningi, regeneracje. To wtedy po takim cyklu, moze udac Ci sie utrzymac wypracowana sylwetke, sile czy nawet notowac progres bez ulewania sie. Ale jak masz absorbujace i wymagajace zycie, to zostaje Ci bomba.
Moja opinia jest
  • Odpowiedz
OP: wlasnie inaczej sie o tym czyta a inaczej doswiadczyc tego na wlasnej skorze. ja bylem ultra naturalem - 10 lat solidnego napieprzania i treningow, gardzilem dopingiem. przyszedl czas ze stwierdzilem - przekonam sie na wlasnej skorze, sporo osob mowilo ze sam doping nie wiele da bez diety i treningu. jadlem tak samo (nawet gorzej) trenowalem tak samo (oczywiscie lataly sporo wieksze ciezary) i to byl kosmos, przepasc tak duza ze ciezko to opisac komus kto nie liznal tematu.

to jak zachowuje sie organizm, metabolizm tak maxymalnie mialem podkrecony ze chudlem z dnia na dzinen, musialem przystopowac w pewnym momencie bo szlo za mocno.

i mam 100% porownanie on i off. trenowanie na sucho nie da takich efektow, chocbysmy staneli na glowie. czlowiek zaczyna zadawac pyanie czy warto czy nie szkoda czasu na machanie sztanga, moze inne sporty, lub pasje, albo skupic sie na zarabianiu $. wbrew pozorom jak ktos chce ogarnac temat silki na pro to musi podporzadkowac cale zycie pod to, treningi to tylko wierzcholek gory - ogarnianie zarcia, monotonia posilkow, itd.
  • Odpowiedz
Byłeś dwa lata na bombie? I to na pierwszym cyklu?


@psposki: co w tym dziwnego, mój pierwszy cykl też się zaczął niecałe 2 lata temu i trwa cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego nie ma sensu schodzić XD. A tak poważnie, to małe dawki teścia można lecieć praktycznie cały czas, są różne szkoły, niektórzy zalecają hcg, inni nie itd.
Z tego co
  • Odpowiedz
@psposki normalnie, wbijasz testa non stop, az do starosci :) cykle to mozna robic na innych, mocniejszych i szkodliwych koksach, a test leci na okraglo w towarzystwie hcg i z regularnymi badaniami, w razie potrzeby zbija sie estro i prolaktyne i hajda dalej, piekla ni ma.
  • Odpowiedz
chyna Ci nie odpowie bo sie okaze ze z tych "10" lat co trenowal to realnie wyszlo 4 xD


@In_thrust_we_trust: Heh o ile tam w ogóle był jakikolwiek ciężko przepracowany rok :P Bo gdyby tak było, gdyby ktoś miał za sobą te 5,10lat solidnych treningów to naprawdę miałby wyniki wyróżniające się z tłumu...
A za każdym razem jak spytam o wyniki CISZA.... albo słyszę "a po co wyniki jak zależy
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Po samym sposobie pisania widać że coś jest nie tak: ,,ultra naturalem”. Zresztą nie oszukujmy się, ćwicząc 10 lat naturalnie człowiek jest w stanie zbudować naprawdę super sylwetkę. Dopinając dietę, treningi i sen oczywiście.

Mi się wydaje że ten post brzmi: „Cwiczyłem pół roku na kreatynie i 30 g białka po treningu, #!$%@? to dało więc hehe #!$%@?łem cykl, coś tam podrosło ale na offie znowu zmalało” takie troche
  • Odpowiedz
a po co wyniki jak zależy na sylwetce


@IntruderXXL: masz trochę racji, ale niezupełnie. Jest część osób, dla których główny goal to siła siła siła, a są też ci, którzy rzeczywiście skupiają się na sylwetce (chociażby zawodnicy czy osoby, które planują startować w sportach sylwetkowych) i po prostu to, że ktoś skupia się na czymś innym niż siła, ich priorytetem jest sylwetka, nie oznacza, że od razu musiał ''w #!$%@?
  • Odpowiedz