Wpis z mikrobloga

1. Posiadaj facebooka
2. Dodaj plugin informujący o usuniętych znajomych
3. Napisz do osoby która właśnie Ciebie usunęła ze znajomych z pytaniem dlaczego.
4. Odpowiedź: "To przez przypadek, albo udają zdziwienie ale jak to usunięte?

Ps. Szkoda że nie widać tej miny osoby która dostaje wiadomość "Hej czemu już nie jesteśmy znajomymi" w kilka sekund po usunięciu.

Ps2. Ogólnie facebook jest ciekawy do selekcji znajomych i szerszych ich poglądów.

#facebook #socialmedia #internet #komputery #instagram trochę #zalesie
  • 35
  • Odpowiedz
@mmzf: Eh te patologiczne interakcje społeczne. Obgaduj ją, zmówcie się że nie będziecie jej zapraszać na imprezy. A na imprezie śmiejcie się z niej że na niej nie jest.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Myślę że mam za dużo pokemonów w pokebolu i jak ktoś mnie usuwa kogo dodało się na jakiejś dzikiej imprezie w akademiku albo na mazurach i nie miało okazji się drugi raz spotkać to nawet to jest normalne że widzisz kogoś i masz takie WTF i usuwam lub usunięcia rozumiem, sam co roku robie taki filter.

a creepem może trochę jestem ale nawet lubianym i nikogo sam nie dodaje do
  • Odpowiedz
@Jaqodka: Programistą, sprawdzałem skilla ile dam rady zrobić. FB niestety jest konieczne(bardzo ułatwia) do studiów + kontakt ze znajomymi przez to że "każdy ma fb" no niestety tak jest jak częśc znajomych jest trochę za mocno (Dziewczyny ) w socialmedia + grupy tematyczne. Zdjęć mam całe jedno, like itp nie daje bo nie mam kiedy. A to sprawdzanie bardziej na zasadzie jak się dymek pojawi.

@GrindujTopy: Pierwsze korzystałem ze swojego
  • Odpowiedz
@mmzf: U mnie odrzucał ludzi z którymi nie mam kontaktu i tym się ponoć tłumaczyli- ograniczanie kontaktów do tych z którymi są jakiekolwiek koneksje. Wpisz w googla frazę 'fb kasuje znajomych'- jest trochę tematów
  • Odpowiedz
Nie jestem tu po to żeby Cię krytykować ale poradzić.

Jeśli ktoś Cię usuwa "bez powodu" z facebooka to prawdopodobnie dlatego, że myśli, że z jakiegoś powodu Twoja wartość społeczna jest niska albo po prostu urwał się kontakt i nie widzi powodu żeby go utrzymywać.

Jeśli ktoś Cię usunął a Ty od razu dopytujesz się czemu to jest dziwne. Rozumiem Twoją ciekawość ale jak już ktoś Cię przekreślił to szukanie kontaktu jest
  • Odpowiedz