Wpis z mikrobloga

1. Posiadaj facebooka
2. Dodaj plugin informujący o usuniętych znajomych
3. Napisz do osoby która właśnie Ciebie usunęła ze znajomych z pytaniem dlaczego.
4. Odpowiedź: "To przez przypadek, albo udają zdziwienie ale jak to usunięte?

Ps. Szkoda że nie widać tej miny osoby która dostaje wiadomość "Hej czemu już nie jesteśmy znajomymi" w kilka sekund po usunięciu.

Ps2. Ogólnie facebook jest ciekawy do selekcji znajomych i szerszych ich poglądów.

#facebook #socialmedia #internet #komputery #instagram trochę #zalesie
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mmzf: był kiedyś taki plugin, ale obecnie nie działa. czasem też ktoś niby usuwał sobie konto i za jakiś czas wracał to tak samo wykrywało - jako niby dodanie do znajomych. najlepsze jak spotkasz takiego znajomka na mieście i sam mówi do Ciebie Cześć ( _)
  • Odpowiedz
druga sprawa, to może lajkujesz kontrowersyjne / polityczne newsy i ten ktoś nie wie, że może wyłączyć powiadomienia z twojego konta na jej tablicy. wtedy taka mało inteligentna osoba po prostu usuwa po najmniejszej linii oporu.

kolejna to brak zysku (załatwisz prace?, podwózkę,? pożyczysz kase? itd.), więc nie jesteś potrzebny. Na pewno nikt jakiegoś bogacza / wpływowych osób ze znajomych sobie nie usunie.

miałem jednego typa poznanego na imprezie, sam zaprosił mnie
  • Odpowiedz
@mmzf: XD to mi przypomniało że miałem kiedyś takiego znajomego na fb z którym się widziałem czasami na wspólnych zlotach. No i pewnego razu, bodaj w 2016 roku dostaję ni stąd ni z owąd wiadomość, że mnie usuwa ze znajomych, uwaga, bo nic szczególnego nie osiągnąłem w minionym roku XDDDDDD i że on nie będzie się z pospulstwem zadawał nawet w internecie xDDDDDD Typek koło 40tki, mieszka sam, urodą nie
  • Odpowiedz
@mmzf: Z ciekawości sprawdziłam i mi pokazuje 0. Nie sądzę, że nikt mnie nigdy nie usunął. Ja w prawdzie robię co jakiś czas czystki i całkiem możliwe, że osoby, które by mnie wywaliły, ja sama już wywaliłam, ale jakoś mi się wierzyć nie chce. Sądzę, że ta wtyczka nie działa dobrze. Co do Twojego postu, to gdybyś mnie spytał, to bym powiedziała szczerze, że i tak nie trzymamy kontaktu i
  • Odpowiedz
@mmzf: ja regularnie wywalam ludzi z którymi nie mam kontaktu czasem ktoś napisze czemu go usunalem to mu pisze ze nie mam z nim kontaktu jest mi obca osoba i noe chce zeny widzial jakie treści publikuję. Mam cos kolo 70znajomych i nie dodaje kazdego
  • Odpowiedz
@trollik: wiesz, że to sprawdza od czasu zainstalowania pluginu, a nie od początku? ściąga Twoją listę znajomych i na bieżąco (pewnie co jakiś czas, nie wiem, nie znam się) sprawdza co się w niej zmieniło.
  • Odpowiedz