Wpis z mikrobloga

@harpiowata: no dobra ale gdybys nie miala

Uwaga - wygląd coś znaczy. Serio. Jak jesteś brzydki czy nijaki, to nie licz na to, że będą sobie skakać do gardeł, żeby tylko Cię zdobyć.


no czyli sama przyznajesz, ze to przez moje przeciętniactwo... a podobno są gusta i gusciki i kazda lubi co innego :)))) hmmm...
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33 to dalej bym tak nie zrobiła, bo nie lubię takiego pucowania się xD
spoko, nawet Cię nie widziałam, ale już Twój styl pisania pokazuje, że jesteś raczej narzekającą osoba (nie wiem, czy empatyczną, nie znam Cię bardziej, niż ten jeden wątek). Empatia jest fajna, ale nie wiem, czy jest to cecha pożądana na pierwszy rzut oka u kobiet. Ot co, takie stereotypy, że facet musi być męski i silny - szkoda
  • Odpowiedz
@harpiowata: no ale od mezczyzn ciagle sie wymaga ze maja byc silni i mescy i kazdy ma w #!$%@? czy im to pasuje czy nie

spoko, nawet Cię nie widziałam, ale już Twój styl pisania pokazuje, że jesteś raczej narzekającą osoba


no jestem i co?
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33 to może trzeba coś z tym zrobić? Bo ten stereotyp powielają również mężczyźni, często starsze janusze, którzy myślą, że facet to ma być silny i tęgi, a nie uczuciowa #!$%@? w rurkach
  • Odpowiedz
@harpiowata: racja, ja nie twierdze, ze to tylko kobiety niszcza mezczyzn - robia to takze inni faceci, ogolnie cale spoleczenstwo! i owszem powinno sie cos z tym zrobic, ale to tak jakbys chciala zlikwidowac podatki - no nie da sie
  • Odpowiedz