Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33 też tak uważam. Nienawidzę stereotypów, a te są bardzo krzywdzące, bo kształtują całą osobowość od dzieciństwa - takie gadanie, że np. blondynki są głupie, bierzemy już na żarty, chociaż jest to stereotyp. A wmawianie komuś, że jest ciotą bo jest delikatny, jest zwyczajnie #!$%@? i niszczą psychikę. Ale chyba musi najpierw wymrzeć pokolenie starych bab i facetów, którzy mają zakodowane takie wartości, bo tak to chyba nic się nie zmieni. (
  • Odpowiedz
@kamcio2115: Co innego okazywać słabość komuś, komu się ufa i długo go zna, a co innego chlipać do laski na powitanie, ze jest się chodzącym kompleksem.
To tak jakby dziewczyna Ci na dzień dobry mowila, ze jest brzydka, #!$%@? i nie zasługuje na miłość. Tylko nieliczni będą mieli cierpliwość do „ratowania” takiej marudy.
Każdy konstruktywny człowiek zwieje w popłochu przed wampirem energetycznym.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: jak nie jesteś urodziwy to możesz próbować nadrobić bajerą. wygląd ma znaczenie, owszem, ale jak przez jakąś chwilę korzystałam z takich apek to zdarzało mi się podejmować konwersacje z facetami kompletnie nie w moim typie albo według mnie po prostu brzydkimi jak mieli coś tam do powiedzenia. :)
  • Odpowiedz
Kobiety są niestety #!$%@?, z bólem serca to przyznaje. Niestety taka jest prawda. Traktują wszystkich facetów jak śmieci.
  • Odpowiedz