Wpis z mikrobloga

Dodatkowe 400 Ww załadowane przed snem wczoraj w postaci 6 bananów oraz pieczywa maca. Efektem był lepszy sens. Prawie 8 godzin oraz rekord w MC sumo, co jest dla mnie fascynujące, tak jak rok temu biję rekordy na koniec redukcji. Waga ciągle powyżej 80 kg.

Czas teraz przyjąć Ww do niedzieli, a później ze spokojną głową dorzucać je na noc co tydzień. Redukcję poprzedzającą peaking week skończę więc z 2600 kcal - 300 B / 35 T / 275 Ww co uważam za super wynik. Skąd teraz taka decyzja, aby kcal i Ww zwiększać już teraz?

- Performance treningowy siłowy, jeśli objętość i intensywność będzie rosła zachowam najwięcej mięśni. Zwiększenie Ww mi w tym pomoże.
- Performance treningowy cardio, nie chce aby też one ucierpiało na intensywności
- NEAT oraz tarczyca. leptyna nie wyhamują
- Mniejsze uczucie głodu
- Lepszy sen
- Organizm będzie bardziej wypoczęty u mniej zajechany
- Zrobiłem wyniki glikemii i wygląda na to, że moja wrażliwość insulinowa osiągnęła poziom godlike, mam teraz mocne środowisko więc anaboliczne - na pewno te Ww nie będą mocno upychane w tkankę tłuszczową. Wyniki dołączone do zdjęcia.

No i dwa zdjątka, bo fajnie nabiło.

Samopoczucie nadal 8/10 bardzo dobrze znoszę redukcję w tym roku

Wiem, że może niektórych już męczy wrzucanie fotek, dlatego pasuję już do samej sesji zdjęciowej o dopiero po niej dam już w formy ostatecznej jaką udało mi się ociągnąć pewnie pod koniec sierpnia.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem #borsukredukuje #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Dodatkowe 400 Ww załadowane przed snem wczoraj w postaci 6 bananów oraz pi...
źródło: comment_syRhuca29UaYRPlWWfa5aSoAqMIN3gob.jpg
  • 25
@Kasahara: o #!$%@?, szanuję. Ostatnie DeLauer, chyba najbardziej popularny propagator keto na hamerykańskim YT w filmiku jak zrzucić "ostatnie 10 lbs" zasugerował... obcięcie tłuszczów do max. 25% i naładowaniu się węglami, bo leptyna ;-) Chyba #!$%@?ę sobie w weekend te twoje czokozaury.