Wpis z mikrobloga

Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. Byłem młodszym managerem wiec wszystkiego nie wiem, zwłaszcza papierkowych spraw. Ale ile obrotu ma restauracja, jak wyglada praca. Może o standardy albo jakieś sytuacje? Za 2-3h będę odpowiadał na zgromadzone pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ama #pracbaza
N.....N - Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. B...

źródło: comment_rgRq84kbQGcThbyienWYLnzlgN790fus.jpg

Pobierz
  • 228
@VeryApe: Kiedyś znajomy na hehe szkole policealnej rozliczał sobotni obrót w maku w jednym ze średnich śląskich miast i tam miał 100000zł "obrotu", ale to było dobre parę lat wstecz.
@ChochlikLucek Dlaczego burgery wyglądają jakby ktoś na nich usiadł?
Ponieważ pracownicy wrzucają na chama ilość bułek do tostera, które się gniotą. Zwracamy na to uwagę ale czasem jest taki ruch, że się na to nie patrzy tylko próbuje wyjść ze strefy

@frojdzygmunt dlaczego żarcie z maka nigdy nie wygląda jak to z reklam?
Photoshop, dodatkowo oni to robią w jakimś studiu zdjęciowym. Była jakaś reklama na YT jak robią fotki do Macdonald.
N.....N - @ChochlikLucek Dlaczego burgery wyglądają jakby ktoś na nich usiadł?
Ponie...

źródło: comment_BO8FfZUUnmGQ266F1oj26NJmtMy2lAFv.jpg

Pobierz
dlaczego na burgery mówi się kanapki?

Bo z burgerem to ma mało wspólnego


@NickciN: Ale przecież wszędzie przeważnie poza naszym krajem mają rozdzielenie między Sandwiche a Burgery... Sandwich to kanapki śniadaniowe i z kurczakiem. Burgery cała reszta z wołowiną z Big Maciem na czele ( ͡° ʖ̯ ͡°)