Wpis z mikrobloga

@WUJEKprzezUzamkniete: dluga kura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@flo0666: nigdy tego nie robiłem, niektórzy karzą ważyć porcje lodów aby pracownicy nauczycieli się odpowiednio dozować. Ale sałaty jeszcze nie widziałem aby ktoś sprawdzał xd
@pazdzioch564: Oczywiście, że nie ( ͡º ͜ʖ͡º) to jest moc managera do dawania nowego życia, to nie jest przebijanie (ʘʘ)
@Wasz_Pan: region, jak
  • Odpowiedz
@Qba_89: niecałe 600zł, wycieczka. Najśmieszniejsze jest to jak opiekunowie wyłudzają żarcie darmowe lub kawy itd. Że przecież tyle zamówione, że należy się, że jak to tak nie dać xD raz złożył zamówienie dla paru gówniaków, miałem dobry dzień to zamiast nic dałem im kawę za darmo chociaż. To te "tylko kawa? A zestawy gdzie?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4500: U mnie wydaje się w nocy. Do tego od 23 ostatniego dnia miesiąca do 1 mamy zamkniętego Drive. No i pierwsi o 1 dostają. Najlepsze jest że ludzie od tej 23 czekają by tą kartę dostać. XD
  • Odpowiedz
@andrehome: W przypadku jajek według procedury musisz mieć rękawiczki cały czas. No i mycie rąk profilaktycznie przy pracy z jajami.
Co do rękawiczek to prawie przy każdej czynności powinieneś mieć. No ale pracowinicy to olewają.
  • Odpowiedz
@NickciN: można sobie grafik pod siebie dobierać i go ewentualnie zmieniać, typu że w tygodniu X mogę przyjść 3-4 razy? Czy jest sztywno dość albo cały etat albo tylko pół na weekendy np, czy właśnie mogę elastycznie w miarę tyle ile chce jakbym chciał?
  • Odpowiedz
  • 1
@Staraagrafka Dzięki, kiedyś byłem świadkiem jak jakiś młody chciał keczup do frytek to powiedziała pani z maku że nie da bo do frytek francuskich się nie dodaje keczapu. Czy to jest prawda?
  • Odpowiedz
@NickciN: Do mnie na dniach wpada BSV i dzisiaj oraz jutro na nocce mamy wielkie sprzątanie i jeszcze większy #!$%@? z przydziałem osób, bo 4 osoby na nocce + błękitny to dużo nawet w weekendy xD, a ma być nas podobno 12 osób xDDD W mroźni nawet wiatrak nie ma już szronu na łopatkach xD
  • Odpowiedz