Wpis z mikrobloga

Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. Byłem młodszym managerem wiec wszystkiego nie wiem, zwłaszcza papierkowych spraw. Ale ile obrotu ma restauracja, jak wyglada praca. Może o standardy albo jakieś sytuacje? Za 2-3h będę odpowiadał na zgromadzone pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ama #pracbaza
N.....N - Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. B...

źródło: comment_rgRq84kbQGcThbyienWYLnzlgN790fus.jpg

Pobierz
  • 228
@NickciN: To może ja tez odpowiem na kilka :) Zależy też czy McDonald jest korporacyjny czy franczyzowany. W korporacyjnyc się bardziej trzyma standardów.
@Tracker31: Ja nawet dostawałam za darmo i nawet wtedy gdy przestałam tam pracować XD
@NagiMiecz: Bo siada na nie klapa od grilla ; )
@atthedrivein: To niemożliwe, bo np. frytkownica by sie rozyebała
@Student_AWAS: Przeciera się je ściereczkami, które wcześniej leżą w płynie dezynfekującym
@NickciN: *czy to prawda, że ludzie są zatrudnieni np jedna robi tylko frytki, inna tylko kanapki inna donosi? Pracowałam w innym fastfoodzie i tam osoba od serwisu miała wszystko na głowie czyli od kanapek poprzez donoszenie rzeczy z chłodni aż po pilnowanie frytki.
* ile trwa dniówka? W tym moim trwała przykładowo od 15 do 2 przez brak pracowników.
* czy możecie sobie jeść na przerwie jedzenie z maca?
*czy ludzie