Wpis z mikrobloga

Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. Byłem młodszym managerem wiec wszystkiego nie wiem, zwłaszcza papierkowych spraw. Ale ile obrotu ma restauracja, jak wyglada praca. Może o standardy albo jakieś sytuacje? Za 2-3h będę odpowiadał na zgromadzone pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ama #pracbaza
Pobierz N.....N - Jak macie jakieś pytania to walcie, wczoraj właśnie miałem ostatni dzień. B...
źródło: comment_rgRq84kbQGcThbyienWYLnzlgN790fus.jpg
  • 228
@NickciN: czy mozna pracowac tylko i wyłącznie np na zmywaku,frytkach itd. Czy jest jakis system rotacyjny i sie każdy musi zmieniac co jakiś czas? (ofc zakładając że wie co i jak robic ma na x stanowisku)
@mwss: Na jednym stanowisku pracuje tylko głuchoniemy, szkolimy go z frytki i tyle. Jak jesteś sprawny to wygląda to tak: szkolenie jednodniowe (chyba, że pracujesz mniej niż 6h to 2 dni), nastepny dzien to weryfikacja. Jak zdasz to jeszcze następny dzień znowu szkolenie i tak w kółko aż masz wszystkie szkolenia. Lepszy jest pracownik słabszy ze wszystkimi szkoleniami niż jakiś ogarnięty ale tylko na jednym. Tam gdzie da cie kierownik tam
@NickciN Odpowiedź chociaż ty bo w regulaminie tego nie ma a McD nie odpisal na maila. Czy zakładając że McDrive jest otwarty 24h a sala np. o 7 to czy wydajecie na bonifikarty na otwarciu sali czy o tej np. 1 w nocy, w regulaminie jest tylko ze trzeba być jedynym z 3 pierwszych klientów w dniu rozpoczęcia promocji
@IHateMyself: zależy, czy wchodzisz mocno w dupę kierownikowi albo czy jesteś mega pracowity. Mnie wszyscy lubili to po pół roku instruktor, później miałem 3 razy propozycje managera i po 4 razie się zgodziłem żeby do CV sobie podbić bo wiedziałem że odejdę za jakiś czas.
@4500: wydaje mi się, że w nocy. Nie ma napisane konkretnie o której godzinie ale jest tylko jakiego dnia. Według mnie możesz się kłócić że jest tylko w regulaminie podany dzień a nie godzina, ja bym wydał w McDrive
@NickciN Mam pytanie odnośnie oferty śniadaniowej, widziałem ostatnio jak pracownica przyniosła całą paletkę jajek, a następnie przyrządzała i pakowała tosty. Praca z surowymi jajkami zawsze jest ryzykowna z uwagi na salmonelle. Zapytałem, dlaczego nie umyła rąk, dowdziałem się, że ręce są myte tylko raz na godzinę, rękawiczek nie musiała mieć bo ich nie wybijała. Dostałem ściemę od kierowniczki, czy faktycznie nie boicie się zatruć?