Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@kyloe: jeśli chodzi o znieczulice, to przypomina mi się sytuacja z rodzinnej wsi. Był sobie facet, który sporo pił, no alkoholik. Jechał rowerem do sklepu, a wracał tym rowerem się podpierając. Pewnego dnia jak często wracal podpierając się rowerem, tylko że po drodze upadł i zmarł. Miejscowi mijali go bez sprawdzenia co z nim, bo uznali że pijany. Zainteresowała się obca osoba, przypadkiem tamtędy przejeżdżająca. A jak facet, pod którego płotem
@kyloe: tez ostatnio mialem okazje gadac z dyspozytornia pogtowia. Kazali mi sie spytac, Pani ktora zemdlala i uderzyla glowa w chodnik, czy napewno chce aby karetka przyjechala. Gdy zaczalem to tlumaczyc, to mi przerwala i wedlug toku tej rozmowy, ja mialem ocenic stan tej Pani, albo ona ledwo przytomna czy potrzebna jest karetka pogotowia. Chyba nie tak to powinno dzialac.
- nie wiem czy świadomie czy nie - próbowała mnie zniechęcić, zaczęła mówić że karetka z Wrocławia będzie jechać,


@kyloe: nie przeczytałem jeszcze całego, ale babka cie okłamała gdyz pogotowie jest w Sobótce która obsługuje kilka gmin.
@kyloe ta, empatia, ostatnio( w piątek) w dupe wjechał mi gościu i tylko słyszałem "ej, zepchnijta na bok, bo mandat dostanieta" i standardowy ruch NPC ¯_(ツ)_/¯