Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kyloe: no bo siedzi czy leży to "pewnie n------y" zawsze warto prewencyjnie podejść zapytać czy wszystko dobrze. Nawet jak osoba wygląda jakby wyszła ze śmietnika.
  • Odpowiedz
@kyloe: Kraj piękny, tylko ludzie k---y. Ale jak był świadomy to też mógł poprosić o pomoc. Róbmy tak, jak potrzebujemy pomocy to o nią prośmy, jak widzymy kogoś kto jej potrzebuje to pomagajmy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@kyloe: świetna postawa Mirku! A jego stan to dekady zaniedbań. Możliwe, że straci nogę, a może i życie. Mój dziadek to miał.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Zgadzam się, nie wnikam dlaczego sam nie wezwał pomocy, ważne że ostatecznie tą pomoc otrzymał ( pytałem go czy wezwać karetkę, powiedział że tak )
  • Odpowiedz
@Jonn: też mi się wydaje, że może to się tak skończyć ( w sensie amputacją) - oby nie. Ratownicy mówili że będą szukać tętna w tej kończynie, ostatecznie zapakowali go do karetki ale nie wyglądało to dobrze
  • Odpowiedz
  • 13
@kyloe ludzka znieczulica to jakas masakra. Kiedys szedlem zima i zauwazylem kobiete w srednim/starszym wieku na torowisku. Torowisko pociagow towarowych przy rychliwej petli tramwajowej. Jej prawa noga w piszczelu byla zgieta po katem kuzwa 45 stopni. Nikt sie nie zatrzymal, nawet nie zapytal, a szla grupa ludzi. Nachylilem sie i poczulem a-----l. Jednak k---a mac, babka lezaca na torowisku ze zlamana noga w piszczelu, jak bardzo znieczulonym trzeba byc, aby nawet
  • Odpowiedz
@Dymass:

Po prostu ludzie traktują innych tak jakby sami chcieliby traktowani.

Ja za cholerę bym, nie chciał żeby ktoś wzywał pomoc, kiedy jestem przytomny i sam ogarniam obrażenia.
Jak będę potrzebował pomocy to sam sobie po nią zadzwonię albo
  • Odpowiedz
@kyloe: i to mu się tak nagle stało?


@Shodan56 wyglad zmiany + objawy wskazuja na to, ze to ostre niedokrwienie, wiec tak - stalo sie nagle... wiem, ze sporo ludzi przesadza ze swoim "chorowaniem", ale trzeba pamietac ze sa wsrod nas ludzie naprawde chorzy i nie przechodniom oceniac, bo - jak widac - mozna sie p--------c...
  • Odpowiedz
widocznie znieczulica i brak empatii w naszym społeczeństwie mocno


@kyloe: sam sobie odpowiedziałeś w tym poście. Na c--j się ścierać z jakąś p------ą dyspozytorką i narażać się na niepotrzebny stres oraz problemy, jeśli nawet służbom które są do tego zobowiązane nie zależy na ludzkim zdrowiu i życiu?
  • Odpowiedz