Wpis z mikrobloga

@sc00t3r zależy, czasami jak zapłaczesz nad czymś to jedna cię wyśmieje, druga straci szacunek a trzecia weźmie za rękę i powie że będzie dobrze.
Jak nie znajdziecie w swoim życiu typu trzeciego to jakbyście już częściowo umarli.
  • Odpowiedz
@MPXD: jak pokażesz słabość, jak dajesz sobie wejść na głowę to niestety, ale w oczach kobiety tracisz. wiadomix, że nie każdej, bo są takie które lubią się opiekować facetami, ale co ja poradzę, że jak byłem w związku to z księżniczkami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@TemereNomine: Aha. Zdradziła Cię, bo zapłakałeś? Jedna taka sytuacja i kobieta traci do Ciebie szacunek? Widzę dwa wyjaśnienia. Albo nie należał Ci się szacunek, albo jej nie zależało na Tobie. W obu wypadkach sytuacja z płaczem nic nie zmienia.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Żadna patola, miałem dziewczynę, kierownicze stanowisko, normalna ładna, wykształcona dziewczyna. Miałem gorszy okres w swoim życiu, nie żeby jakaś tragedia, ot zmieniałem pracę, zmienialiśmy mieszkanie i byłem trochę obciążony psychicznie. Kopnęła mnie w dupę po 5 latach, bo się przyznałem, że sobie nie radzę. To jest biologia stary.
  • Odpowiedz
@sc00t3r: sama prawda, ale nasze wykopowe witaminki już #!$%@?ą "gdzie wy znajdujecie te laski"

nigdy nie okazuj słabości przy kobiecie, nigdy
  • Odpowiedz