Wpis z mikrobloga

@r5678 No ja nie mówię, że mi się takie coś podoba, ale trzeba umieć oddzielić sfery. Lepiej nie psuć tego jako kogo będzie cię widziała twoja dziewczyna. Depresja to cecha która zniechęci każdą dziewczynę. Bo nie wiesz co sobie może pomyśleć, a znając ich logikę to lepiej tego nie testować.
@Eugeniusz_Zua: ja bym się naprawdę nie zdziwił, gdyby część tych gości na serio pisała te komentarze, bo im ich szara myszka z kontem tutaj kazała zareagować (w sensie żeby facet bronił, a nie kobieta), ewentualnie taki gość sam z siebie tak spermi, żeby potem dumnie pokazać swojej myszce, jak to on broni jej(?) godności na portalu ze śmiesznymi obrazkami i żeby wiedziała, jaka w jego oczach jest cudowna i wyjątkowa xDxDxD
ja bym się nie zdziwił, gdyby część tych gości na serio pisała te komentarze, bo im ich szara myszka z kontem tutaj kazała zareagować (w sensie żeby facet bronił, a nie kobieta)


@bezbekpol: Widziałem już tutaj te akcje, że myszka zwoływała swoich rycerzy ku obronie. Czesto tez jest, że za pewnymi rozowymi zawsze ciagnie sie jakis konkretny rycerzyk i ja broni/plusuje