Wpis z mikrobloga

@gwidon997: To bzdury i czysty przykład pogardy. Powiedziałbym nawet że rodzaj rasizmu - klasizm? Czas był w Polsce najwyższy żeby wprowadzić transfery socjalne które obowiązują w cywilizowanych państwach.


Ale gadajcie tak dalej - to tylko świetnie działa na korzyść PiS.

@motaboy: ale wiesz, że nas na to nie stać i równolegle nie idzie za tym żadny rozwój ekonomiczny państwa? To recesja i prosta droga do katastrofy ekonomicznej. I absurd- im
@lekkonieobecny: a co je jestem agitator polityczny żeby namawiać do głosowania na konkretną partie? Żadnych socjalistów, komunistów ani lewicy, oni już przy żłobie byli i niezbyt się sprawdzili. Ale co się Teraz #!$%@? w polityce to przechodzi ludzkie pojęcie.
@hellyea masz jakieś dane? Bo ja widzę coś innego. Mam dostęp do wyników finansowych dość dużego sklepu z dość dużej korporacji i powiem co że wyniki rosną w tempie dwucyfrowym. Gdzie ta regresja?
@robvan: gdzie recesja? Na całym świecie. To, że w twoim grajdołku jeszcze jej nie widzisz to znaczy, że patrzysz nie dalej niż czubek własnego nosa..
"właśnie że biorą w aktualnym systemie w jakim siedzimy."
@robvan: to że drukują dolara, euro i jena to nie znaczy że my możemy sobie złotówkę wydrukować. Inflacja to będzie kaplica dla naszej gospodarki napedzanej popytem wewnętrznym. Zdajesz sobie z tego sprawę? Czy jak to widzisz?
To że największe banki centralne sobie drukują na zmianę to nie znaczy że u nas to zadziała - za mała skala, brak rynku kapitałowego, brak kapitału.
@Sarza01 założę się o niewielkie pieniądze, że niedługo będzie nam się marzył problem z inflacją czy otwartymi sklepami w niedzielę. A to że jesteśmy zaściankiem to może nawet lepiej.