Wpis z mikrobloga

@farmaceut: W grudniu, gdy według założeń tej ustawy sprzedawcy powinni najbardziej integrować się z rodziną to będą z---------ć 3/5 niedziel i to w największy ruch. Brzmi logicznie xD
  • Odpowiedz
@robvan: Nic takiego nie napisałem. Cały czas Ci daje alegorie gospodarza. Ten rząd jest gówniany bo pożycza. Otoczenie niema znaczenia. Na zachodzie potrafią działać i NIE POŻYCZAĆ, dlaczego u nas się nie da? Za biedni jesteśmy? Nie. Nie było by gdzie ukraść i trzeba by kuzynów pozwalaniać.
Oni w latach prosperity muszą pożyczać co jeśli przyjdzie kryzys? Który już widać w stanach i niemczech. Co wtedy? Trzeba będzie pożyczyć jeszcze więcej. Kto to odda? Twoje dzieci. Na ich nieszczęście tatauś nie widzi nic złego w pożyczaniu hajsu na coś na co Cie nie stać.

ktoś mądry myśli jak zarobić żeby coś mieć, idiota pożycza żeby mieć potem myśli jak oddać. Tak to wygląda.

kolego znajdź mi wielką firmę która nie jedzie
  • Odpowiedz
Powiedziałbym nawet że rodzaj rasizmu - klasizm?


@motaboy:

A jak PiS stawia wyższe grupy wykształcone jako swój cel walki politycznej to, to nie jest klasizm? Widzę już ten argument parukrotnie i zawsze się zastanawiam czy jak ludzie gardzą lekarzami czy nauczycielami przez wojenki polityczne PiSu czy to też nie jest klasizm, czy jednak klasizm występuje tylko w wersji mówienia, że ludzie dają się przekupować za własne pieniądze, hmmmm?
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarza01 nie wiem dlaczego mnie wrzucasz do worka z entuzjastami zmian pisu. Napisałem tylko że nie widzę po wynikach niektórych branż że jest recesja w Polsce. Ale ciekawi mnie jedno. Bo takich mądrych słów używasz. Skoro zachód tak dobrze prosperuje to dlaczego jednocześnie zbliża się recesja? Bo tak myślisz wnioskuję po twoich wypowiedziach.
  • Odpowiedz
@gwidon997: z logicznego punktu widzenia, ten kto głosuje na pis jest normalnym człowiekiem, gdyż jest reprezentantem najliczniejszej grupy (podają, że nawet 48%). Każdy inny jest odstępstwem od tej normy. Nie mieści się w średniej. Czy jest lepiej rozumującym człowiekiem, to już inna kwestia, ale na pewno nie jest normalny.
  • Odpowiedz