Aktywne Wpisy

pamareum +179
Deweloper Matexi już publikuje ceny. W nowej inwestycji przy Bukowińskiej w Warszawie kawalerka 28000 zł za metr.
#nieruchomosci #warszawa
#nieruchomosci #warszawa
źródło: IMG_2668
Pobierz
Megasuper +149
UWAGA nadchodzi 28 stopni w lato. Zaraz będą pisać o zmianach klimatycznych xD #ekologia #ocieplenieklimatu
źródło: temp_file9063962901625174717
Pobierz




#zakazhandlu #bekazpisu #niedzielabezhandlu #ekonomia #polska
źródło: comment_8uzmtFigHTh8TQH2CLGRpQdH8Ikg8BSN.jpg
Pobierzjest jeszcze gorzej, bo oni nie są przekupieni tylko przez swoje pieniądze
załóżmy, że 500+ w całości ze wszystkim biurokratycznymi pierdołami pochłania 600zł
dzieci jest w tym kraju 9,6MLN +- 1/4 populacji
pracujących +- 20MLN
czyli na jedno dziecko pracuje dwóch dorosłych po
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Czy może o rezerwę cząstkową? Kreacja pieniądza przez banki tak? To wyobraź sobie że pożyczone przez bank pieniądze zawsze ktoś musi oddać.
A jak pożycza państwo to kto pożycza? Każdy z nas. Wszyscy i nikt. Oddać też ma ktoś kiedyś w przyszłości. Nie wiadomo kto i kiedy. Na pewno nie ta ekipa rządząca(też dzieciom długi zostawisz?). Najwyżej pożyczą więcej na obsługę zadłużenia.
W cywilizowanych krajach robi się to poprzez odpowiednie progi podatkowe, a nie rozdawanie pieniędzy. Zyskują na tym wszyscy mało zarabiający (nie tylko ci z dziedziakami) i kosztuje to mniej.
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Co tu ma do rzeczy na kogo głosowałem jak i tak mój faworyt nie ma nic do powiedzenia.
Stan budżetu obrazuje jakość rządzących.
Jeśli jesteś przedsiębiorcą(w co wątpię) tak jak piszesz to powinieneś wiedzieć, że g------a firma jedzie na długach, a dobra ma spięty budżet i nie musi pożyczać pieniędzy na normalne funkcjonowanie.
Otoczenie nie jest tu kluczową kwestią co widać po 10 latach prosperity porównując chociażby właśnie Czechy, Niemcy, Włochy