Wpis z mikrobloga

@kryniow: Słabe, żyłem w tym dzikim kapitalizmie dość długo żeby nie wiedzieć ze w Polsce patologiczne zachowania pracodawca-pracownik są niemalże codziennością. Więc dobrze ze ludzie mogą sobie odpocząć. Jeśli coś ci umknęło z historii to chyba to ze Solidarność o godność,wolność i o wolne soboty.
@RudySto2:
Jak nie chcesz to nie pracuj, jak ci się nie podoba to zmień pracę, jak narzekasz to otwórz własny biznes. Jak prowadzisz sklepik sam dla siebie to nikt ci nie powinien zabraniać ,że sobie coś sprzedasz w niedzielę. Daj ludziom wybór...proste. Naprawdę, nikt nikomu nie broni wziąć pożyczkę i założyć własny biznes no ale jak cię przycisną podatki(bo u nas małych i średnicy się gnębi) i śmieszna kwota wolna od
@kryniow: Ale to wszystko co mówisz masz do zrobienia w 6 dni i nikt ci niczego nie zabrania. Tak, wyjechałem w czasach „zielonej wyspy” bo się żyć nie dało. Teraz myśle o powrocie
Sam nie wiem co jest bardziej głupie, czy fakt że rząd zakazuje handlu w niedziele czy fakt że ktoś nie ma cały tydzień czasu na zakupy bo pracuje 6 dni w tygodniu po 14h i zostawia wszystko na niedziele xDD
Niewolnik konta #!$%@? prawo.
Bardzo dobrze! Powinni wprowadzić jeszcze godziny policyjne jak za stanu wojennego. Nie ma szlajania się po mieście po 20. O tej porze każdy obowiązkowo musi spędzać czas z rodziną! Byłoby bardziej rodzinnie.
@farmaceut eheem...nie każdy bordo to zj#&( ͡º ͜ʖ͡º) a bordo zdobyć to nie aż tak wielka sztuka, czasami wejść ze znaleziskiem na główną, wstrzelić się z komentarzem i ot wsio. Chociaż pierwsza 50 to już mogą być ostro piwniczne klimaty ( ͡º ͜ʖ͡º) Co do tematu, mam na to wywalone póki wszystko jest w lodówce, a jak zabraknie to lecą ruskie, wielopietrowe
@WydajnaJednostkaIndywidualna: Nigdy nie słyszałam określenia land a spędziłam tam sporo czasu. Na tej samej zasadzie landami można nazwać województwa. To nie jest taki podział jak w Niemczech czy USA, jest to kraj jednolity jeśli chodzi o prawo z minimalnymi odchyłami. Nie spotkałam się z zamkniętym w dzień AH czy podobnym sklepem. Nie słyszałam też o takim problemie.

A nawet, gdyby zamknęli wszystkie sklepy w europie na 5 dni w tygodniu, to