Wpis z mikrobloga

Też was bawią ludzie którzy chodzą po schodach ruchomych? Mnie strasznie. Schody i tak ich dowiozą na górę, ale oni idą bo dzięki temu będa na górze 10 sekund szybciej. Czacie? 10 sekund. DZIESIĘĆ SEKUND SZYBCIEJ.
Chodziarze po schodach ruchomych, szkalujesz plusujesz
#oswiadczenie #truestory #schody i trochę #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_GqBT7m8kxsowuhCOCpcBpu6kk77iY0nO.jpg
  • 104
@Nirin ludzie często się spieszą i 10 sekund to dość sporo.. zapytaj dziewczyny czy by nie była szczęśliwa, gdybyś poprawił czas z 15 na 25 sek
( )
Albo czekaj w kolejce do toalety 10 sek dłużej...
Albo przyjdź na pociąg 10 sek za późno...
@Nirin: Ja po prostu nie lubię tak stać i zaczynam się irytować. Tak samo nie potrafię wolno chodzić, każdy się #!$%@? 'czemu tak #!$%@?'. A ja po prostu nie umiem inaczej, stojąc czy idąc wolno zwyczajnie łapie nerwa.
OP z tej strony. Co wy tu #!$%@? w tym wątku? Kolejni piszą, że nie wiem do czego służy prawa i lewa strona schodów - otóż WIEM do czego służy i stoje zawsze po prawej! Czy ja gdzieś pisałem w pierwszym poście, że się do tego nie stostuje? Nie.

Druga sprawa jest taka, że nawet jak się #!$%@? spóźnicie na pociąg/bus czy co tam jeszcze to się NIC NIE STANIE. Serio. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nirin: dobrze dobrze, próbowałeś się dowartosciowac krytykujac inne osoby, zdobywając trochę atencji ale skutek jest całkowicie przeciwstawny do zamierzonego więc teraz uważasz że NIC SIĘ NIE STANIE

Nic się nie staje jak powstrzymasz się od wylewania jadu i przestaniesz krytykować cały świat naokoło - co, gdzie, kto, jak, po co i dlaczego robi.
@Nirin: jak chce mi sie srać (do góry), albo lęce na autobus (na dół) to bięgne, i #!$%@? Ci do tego?
W cywilizowanych krajach jest tak, że od prawej strony stoją Ci co nie chca sie ruszać, a od lewej mozna przechodzic, ale kierwa nie w polsce. Tutaj sie czteroosobowa rodzina z dziećmi #!$%@? na całej szerokości schodów i się dziwią, że wąsko.