Wpis z mikrobloga

Też was bawią ludzie którzy chodzą po schodach ruchomych? Mnie strasznie. Schody i tak ich dowiozą na górę, ale oni idą bo dzięki temu będa na górze 10 sekund szybciej. Czacie? 10 sekund. DZIESIĘĆ SEKUND SZYBCIEJ.
Chodziarze po schodach ruchomych, szkalujesz plusujesz
#oswiadczenie #truestory #schody i trochę #pracbaza
Nirin - Też was bawią ludzie którzy chodzą po schodach ruchomych? Mnie strasznie. Sch...

źródło: comment_GqBT7m8kxsowuhCOCpcBpu6kk77iY0nO.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nirin: To moje 10 sekund więcej, więc nie wiem o co Ci chodzi? Szczególnie, że dość często się przemieszczam ruchomymi schodami. W miesiącu oszczędzam na tym kilka minut ;)
  • Odpowiedz
Druga sprawa jest taka, że nawet jak się #!$%@? spóźnicie na pociąg/bus czy co tam jeszcze to się NIC NIE STANIE. Serio. Nie umrzecie od tego.


@Nirin xD super argument, od dziś będę stał jak mi odjezdza bus
  • Odpowiedz
  • 1
@Nirin nie licząc metra,zapraszam was na zachód Europy do centrów handlowych dopiero was #!$%@? trafi ,Polacy zawsze się gdzieś spieszą nawet jak nie muszą to jest takie irytujące .
  • Odpowiedz
Uwielbiam czytać ból dupy w takich wpisach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do tych wszystkich "stojących na prawo" - niektóre schody są tak wąskie, że nie da się wyodrębnić takich stron, bo na stopniu jest w stanie zmieścić się tylko jedna osoba. Inna sprawa, że też często po nich wchodzę, ale czasem jednak się człowiekowi zwyczajnie nie chce.
  • Odpowiedz
#!$%@? seinemć. Przecież to są SCHODY, jak sama nazwa wskazuje służą do CHODZENIA a nie STANIA


@PanG:

Uff, w krajach anglojezycznych mamy słowo 'escalator' i tam na szczęście nie trzeba wchodzić po S C H O D A C H.

  • Odpowiedz