Wpis z mikrobloga

@Nirin: niby 10 sekund tylko a dzięki temu zdążymy na zielone światło na pasach, wcześniejszy tramwaj lub autobus lub nie będziesz musiał czekać na windę. Do tego dochodzi fakt, że ja po prostu nie lubię stać e miejscu, tym bardziej jak się śpieszę. Więc stój sobie, co Cię to obchodzi.
  • Odpowiedz
Popieram. W windzie też #!$%@? kółka dookoła, bo irytujące jest stać w miejscu? Nigdy nie puszczam takich zjebów. Jak chcesz WCHODZIĆ po schodach to idź sobie na klatkę schodową i tamtędy wejdź na górę.
  • Odpowiedz
@Nirin: On zaoszczędzi 3 sekundy, a to dużo jak masz pociąg za 7 sekund XD
Schody ruchome są do stania. Ciasno jest, wieziesz bagaże, ale nie, bo jakieś niecierpliwe korposzczury się przeciskać i ocierać muszą bo 3 sekundy zaoszczędzą. Jeszcze mają problem ze zrozumieniem, dlaczego łażenie po schodach obniża ich przepustowość, to najlepiej świadczy o ich inteligencji xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wyjątki to przypadki że komuś bliskiemu coś się stało i się spieszysz do niego - takich przypadków jest pewnie 1 na 1000 wśród tych którzy chodzą po schodach

@Nirin: ale jak to? Po co? Przecież jak sam zauważyłeś I TAK DOJEDZIESZ NA GÓRĘ. To w końcu wolno, czy nie wolno?
Rozumiem, że stoisz jak sędzia z młotkiem i zarządzasz komu wolno iść po schodach, a komu nie, o wielki wybrańcu?
  • Odpowiedz
@Nirin Ja mialem tak ze wejscie do mojej pracy bylo ustawione na schody ruchome i szef widzial mto idzie kto nie, a ze zawsze bylem spozniony. To pierwsza polowe na wyjebce jechałem do. gory, a druga szybko wchodziłem zeniby sie spiesze
  • Odpowiedz
@Nirin: Też was bawią ludzie którzy stoją na schodach ruchomych? Mnie strasznie. Schody i tak ich dowiozą na górę, ale oni stoją i przez to będą 10 sekund wolniej. Czaicie? 10 sekund. DZIESIĘĆ SEKUND WOLNIEJ. Jak pracujesz w centrum handlowym i masz 3 schody ruchome + wjazdy i zjazdy to daje dodatkowe 4h życia w skali roku. Łosie na schodach ruchomych, szkalujesz plusujesz
  • Odpowiedz