Wpis z mikrobloga

Też was bawią ludzie którzy chodzą po schodach ruchomych? Mnie strasznie. Schody i tak ich dowiozą na górę, ale oni idą bo dzięki temu będa na górze 10 sekund szybciej. Czacie? 10 sekund. DZIESIĘĆ SEKUND SZYBCIEJ.
Chodziarze po schodach ruchomych, szkalujesz plusujesz
#oswiadczenie #truestory #schody i trochę #pracbaza
Nirin - Też was bawią ludzie którzy chodzą po schodach ruchomych? Mnie strasznie. Sch...

źródło: comment_GqBT7m8kxsowuhCOCpcBpu6kk77iY0nO.jpg

Pobierz
  • 104
@Nirin: Świetny temat! Ja to zawsze schodzę o kilka schodków do tyłu, tak że jestem na górze z 10 sekund później, dzięki czemu jestem dłużej na ruchomych schodach, a ruchome schody to jak wiadomo oszczędność czasu. Można powiedzieć że wynalazłem wehikuł, a wy co normiki, dalej łażenie na przód? Nawet mi was nie żal.
@ZdeformowanyKreciRyj: To jeszcze Ci 10 sekund zostanie z tych 20.
@vladek: przecież zawsze jest ktoś kto jest przed Toba, wyprzedzanie Ci nie gwarantuje że na górze będziesz wolny
@jakiezycietakiarab: nikt normalny nie chodzi po schodach ruchomych. Wyjątki to przypadki że komuś bliskiemu coś się stało i się spieszysz do niego - takich przypadków jest pewnie 1 na 1000 wśród tych którzy chodzą po schodach
@Nirin: Tacy jak Ty są wrogami postępu. Po co chodzić skoro można stać? Nie chcesz, nie chodź po nich, stój. Ale po #!$%@? ludzie blokują jedną stronę? Nauczcie się do #!$%@? raz na zawsze jak działa ruch prawostronny. Prawa wolna/stojąca strona, lewa - do wyprzedzania/#!$%@?. 10 sekund na każdych schodach to dużo czy mało? Dla mnie przesiadającego się do kilku środków transportu to dużo, metro, pociąg czy autobus nie poczeka.
Nie
Dla mnie stanie na schodach i czekanie aż dowiozą na piętro wyżej albo niżej, jest po prostu irytujące. Wiem że po to są te ruchome schody - żeby stać i się nie męczyć, mają ułatwić nam życie, ale jak ktoś chce sobie po nich iść jak po normalnych schodach to w czym problem?
Nie chodzi tu tylko o to że ktoś chce zaoszczędzić kilka sekund, co mnie nie dziwi, czasami jak ktoś
Ameryki nie odkryjemy, przecież codziennie są akcje typu że ktoś cię wyprzedza tylko po to żeby się spotkać z Tobą na światłach za 30 sekund. Ludzie się... Spieszą ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Nirin: wiadomo mordeczko #!$%@?ć chodziaży, ja to się brzydę chodzeniem. pluje na ten plebs, który tak robi. teraz na ten przykład leże sobie na kanapie i #!$%@? moje ulubione ciperki, zaraz przyjedzie jakiś pachoł z tesco z dostawą ciperków. przecież nie będę chodził do sklepu sam lol. chodzenie jest dla normików!
a jak widziałem kiedyś normika, który wszedł na schody zamiast windą to myślałem, że zadławię się ciperkami ze śmiechu. #!$%@?ć
@KappaKing: To spotykanie na światłach samochodu który wyprzedził Cię pięć minut temu to najzwyklejszy błąd poznawczy. 3/4 samochodów przejdzie na światłach i o nich nie pomyślisz, zapamiętasz jedynie tego któremu to się nie udało. Walczcie z błędami poznawczymi, bo zamykają was w schematach.

@Nirin: Mnie tacy ludzie nie bawią, bo wiem, że się spieszą. Ruchomych schodów nie stawia się w parkach tylko w miejscach gdzie jest duży ruch, w oklicy