Wpis z mikrobloga

W cywilizowanych krajach ludzie ładnie stoją po jednej stronie, żeby, jeżeli komuś się spieszy (np na pociąg albo autobus) można było przejść nie czekając. A w Polsce jak w lesie.
  • Odpowiedz
@Nirin: ja wchodzę i schodzę po tych schodach. Dostaję białej gorączki z nudów jak mam stać i czekać aż się łaskawie wtocza na górę (bądź zjadą na dół). Pewno jakieś ADHD, ale nie mogę wystać na miejscu jak po prostu chcę się przemieścić z miejca na miejsce. Nie chodzi o zaoszczędzenie paru sekund, ale durną bezczynność.
  • Odpowiedz
@Nirin: Ja zawsze chodzę po schodach ruchomych, bo czemu nie? Skoro mogę, to chodzę, ja nie rozumiem po co miałbym stać... Wszędzie chodzę szybkim tempem, bo to moje normalne tempo i dobrze się z tym czuję. Świat jest przepełniony hipokrytami, debilami intencjonalnie postępującymi na przekór innych, by leczyć swoje ego, płytkimi #!$%@?, a Ty się przejmujesz ludźmi, którzy chodzą po schodach ruchomych :)

Bardziej mnie bawią ludzie wciskający przycisk otwierania drzwi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nirin: Bez sensu stać jak debil I czekać. Tu nie chodzi o czas tylko o bezczynność i nudę. W dodatku tak jak już pisali to trochę ruchu. Na windę też mi się nie chce czekać jak mam jechać mniej niż 4 piętra to idę z buta. Czekanie na cokolwiek jest irytujące, a wdrożenie dupy parę metrów jak tylko jest okazja jest dla grubasów.
  • Odpowiedz
@Nirin: Te schody w galeriach są ustawione na prędkość okulawionego jamnika. Nie będę kwitł na schodach które być może zaraz zaczną się cofać, tak pędzą, gdy mogę sobie elegancko wejść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nirin: w normalnym kraju bawi Cię czy nie, to stoisz po prawej, a ci co idą lewą mają w piździe czy kogoś to bawi ¯\_(ツ)_/¯
A w bolzce nadal chlew obsrany gównem...
  • Odpowiedz