Wpis z mikrobloga

Mam oficjalne pytanie do @BeCometA

Chcę ustalić czy nie jesteś oszustem, naganiaczem, jaki cel mają Twoje wpisy na wykop.pl, to chyba fair skoro sam tu przyszedłeś i się zaprezentowałeś jako przedstawiciel Binance.com.

1. Czy jesteś zatrudniony w firmie Binance.com?
2. Czy firma udzieliła Ci prawnego pełnomocnictwa do wypowiadania się w jej imieniu w mediach społecznościowych, jeżeli tak proszę o udostępnienie skanu takiego dokumentu.
3. Czy posiadasz umowę na świadczenie usług marketingowych firmie Binance.com?
4. Czy firma Binance.com płaci Ci za wpisy na portalach internetowych tj wykop.pl?
5. Jeżeli nie jesteś pracownikiem i nie posiadasz pełnomocnictwa firmy, na jakiej podstawie wypowiadasz się w imieniu firmy Binance.com?
6. Czy płacisz podatki od zysków jakie generuje Twoja współpraca z Binance.com?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty
  • 46
  • Odpowiedz
@atari_XE:
Napisałem żebyś podał konkretny adres, lub ustalmy konkretne miejsce w którymś z konkretnych dni.

Skoro, to Ty nie chcesz się umówić na konkretne miejsce i podajesz ogólne miejsce, tak jakbym ja Ci podał Warszawa Mokotów to chyba oznacza, że jednak nie jesteś taki skory na spotkanie się f2f ;)?
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: JA nie rozumiem co Ty tutaj tłumaczysz naszemu wykopowemu ekspertowi z każdej dziedziny. Przecież on był wszędzie, widział wszystko. jada lunche z Billem Gatsem, Steven Jobsem i Satoshi Nakamoto (chociaż tutaj są pewne podejrzenia z mojej strony, że tak naprawdę to on nim jest i tylko tak udaje, że niby z nim je, żeby się nie wydało, że to on) Podróżuje po całym świecie wyrywając przy tym nastoletnie dupeczki. Pieniędzy
  • Odpowiedz