Wpis z mikrobloga

Mam oficjalne pytanie do @BeCometA

Chcę ustalić czy nie jesteś oszustem, naganiaczem, jaki cel mają Twoje wpisy na wykop.pl, to chyba fair skoro sam tu przyszedłeś i się zaprezentowałeś jako przedstawiciel Binance.com.

1. Czy jesteś zatrudniony w firmie Binance.com?
2. Czy firma udzieliła Ci prawnego pełnomocnictwa do wypowiadania się w jej imieniu w mediach społecznościowych, jeżeli tak proszę o udostępnienie skanu takiego dokumentu.
3. Czy posiadasz umowę na świadczenie usług marketingowych firmie Binance.com?
4. Czy firma Binance.com płaci Ci za wpisy na portalach internetowych tj wykop.pl?
5. Jeżeli nie jesteś pracownikiem i nie posiadasz pełnomocnictwa firmy, na jakiej podstawie wypowiadasz się w imieniu firmy Binance.com?
6. Czy płacisz podatki od zysków jakie generuje Twoja współpraca z Binance.com?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty
  • 46
@atari_XE jestem wolontariuszem - Binance Angel. To odpowiada na wszystkie Twoje pytania. Jeżeli masz dodatkowe, to poświęć się i przeczytaj to wyjaśnienie Kim są aniołowie Binance. https://www.binance.com/en/support/articles/115000483751--Calling-for-Binance-Angels

Widzę, że na siłę próbujesz znaleźć haki na Binance. Twoje działania, to co piszesz i jak aię zachowujesz jest po prostu smutne.
@atari_XE po raz ostatni wyprowadzę Cię z błędnego założenia, które przyjąłeś i którym próbujesz coś udowodnić. Nie jestem anonimowym mirkiem, jak mnie nazwałeś. Moje imię i nazwisko łatwo znaleźć. Miejscowość zamieszkania też. Moje powiązanie z Binance tłumaczy wcześniej wspomniany artykuł.

Wrzuć na luz i zajmij się czymś innym niż trollowaniem, bo wychodzi ci to miernie.
@MelomanBTC: n April 2018, Binance signed a Memorandum of Understanding (MoU) with the Government of Bermuda[5]. Months later, a similar memorandum was signed with the Malta Stock Exchange to develop a platform for trading security tokens[6]. In 2019, company announced Binance Jersey, an independent entity from its parent Binance.com exchange, with the aim to expand its European influence. Jersey based exchange offers fiat-to-cryptocurrency pairs, including the Euro and the British pound.[7]
@atari_XE: Teraz twoja kolej, pochwal się kim jesteś, bo @becometa przynajmniej jest Binance Angelem w takiej firmie jak Binance. A Ty? Anonimowy mirek z wykopu, który posiada z 10 kont na Wykopie i ciągle zmienia nicki, bo wszyscy dodają Cie na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@atari_XE: Jesteś baranem do kwadratu, nawet nie potrafisz wejść na oficjalnego Telegrama Binance, to co ja się dziwie, że Ty myślisz iż Malta jest poza UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Instrukcja dla Ciebie, jak wejść na Telegrama oficjalnego Binance.
1) Wchodzisz na strone Binance.com
2) Zjeżdżasz na dół, szukasz ikonki Telegramu
3) Gratuluję, dotarłeś do oficjalnych Telegramów Binance ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MelomanBTC - @atari_XE: Jesteś baranem do kwadratu, nawet nie potrafisz wejść na ofic...

źródło: comment_XrifFweCHipMrCjrTYOIfAQEzpgwFv7V.jpg

Pobierz
@BeCometA: Nie potrafisz się uwiarygodnić, jeżeli firma Binance.com wybrała Cię swoim aniołem, cokolwiek to znaczy, to powinno być to możliwe do weryfikacji na oficjalnej stronie Binance.com. A nie na grupie na messengerze, którą każdy może założyć.

Jeżeli nie umiesz tego udowodnić to dla mnie jesteś niewiarygodny.
@atari_XE: Nie lubię się powtarzać, jeżeli rozmawiam z debilem, dlatego kopiuję instrukcję ponownie.

1) Wchodzisz na strone Binance.com
2) Zjeżdżasz na sam dół strony, szukasz ikonki Telegramu
3) Gratuluję, dotarłeś do oficjalnych Telegramów Binance, teraz wystarczy wejść na największy czyli /BinanceExchange ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MelomanBTC - @atari_XE: Nie lubię się powtarzać, jeżeli rozmawiam z debilem, dlatego ...

źródło: comment_7cuUY55jAO0aVvJrKAzlITEPUnyH02SN.jpg

Pobierz