Wpis z mikrobloga

  • 0
Hej Mirki, znacie może jakieś sprawdzone agencje pracy bez wiekowki w #holandia bo jednak będę zmieniał pracę a nie chce zarabiać jakiś groszy xD
  • 13
  • Odpowiedz
no i nie ma sensu pytać o agencję w tej sprawie, bo to nie od nich zależy tylko od firmy do której wysyłają i tak np. axell dla jednych może mieć wiekówkę a dla innych nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wojciech_s dzięki za odpowiedź ale niestety 20 lat xD Może znajdę coś bez wiekowki a jak nie to chociaż niski podatek mnie ratuje a i tak zarobię na studia więcej niż w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thosak: jak coś to Syncreon w Tilburgu (Dell) lub w Waalwijk (Apple) przez agencje axell szuka, i właśnie w syncreonie nie ma wiekowki w ogóle, wszyscy zaczynają z tą samą stawka jak coś. 10.18 chyba tetaz jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wojciech_s Wybacz, że tak truję dupę pytaniami ale mógłbyś napisać czy warto tam pójść? Jak z godzinami, atmosferą w pracy zarobkami i kwaterunkiem (jeśli korzystasz z agencyjnego)?
  • Odpowiedz
@Thosak: sory że dopiero teraz, ale coś mi się powiadomienie nie wyświetliło. Ja pracuję w Tilburgu, na dellu, więc mogę opisać tylko sytuację stad, aczkolwiek agencja może Cię wysłać tam, gdzie akurat będą potrzebowali (i przez resztę czasu już zostajesz na jednym obiekcie). Na tę chwilę jest sporo pracy, są nadgodziny. Na moim dziale (3 zmiany) pracuje się po 7 godzin + 1 godzina bezpłatnej przerwy, co daje 35 godzin tygodniowo
  • Odpowiedz