Wpis z mikrobloga

Siedzę w #pracbaza, ponieważ jak tylko pojawiły się upały zabroniłem otwierać okien, jestem można powiedzieć niezależnym kierownikiem z wmiarę wysoką pozycją, nie mogli olać mojego zakazu. Oczywiście pojawiły się głosy, że jak jest gorąco należy wietrzyć. Afera, że głupi jestem (za plecami), że oni się duszą i nie ma czym oddychać (3,75 metra wysokie, 220 m2) Ja #!$%@?ę, mamy biuro w poniemieckiej kamienicy, mury na metr grube, cegła, na parterze, gdzie właściwie mury nie nagrzewają się od słońca, bo są prawie cały dzień w cieniu. Dzięki temu zachowaliśmy w środku temperaturę jakieś 23, 22 stopnie. Nie mam tu termometru, ale prawdę mówiąc nawet troszeczkę zmarzłem, Myślę sobie pójdę po obiad do biedry. Wychodzę na zewnątrz a tam po prostu skwara. Mad Max to przy tym pikuś! Dlaczego ludzie nie rozumieją, że jeżeli na zewnątrz jest wyższa temperatura, to jak otworzą okna na przestrzał, to jedynie wymienią powietrze w środku na gorętsze, nagrzeją mury i będzie po zawodach, Mad Max w środku. Jak patrzę na takie akcję, to wiem że #demokracja jest to system kiedy bandą debili podejmuje decyzję, aby siedzieć całe lato w ukropie i narzekać na upał. Na szczęście tu nie ma demokracji, to ja wydaje polecenia i wszyscy sobie chwalą chłód. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 51
@WysokiKomisarz: U mnie w bloku jakieś łośki latem otwierają drzwi na klatkę schodową. Blok jest "ocieplony", więc jest dość dobrze izolowany i jak się tych drzwi nie otwiera na ościerz, to po wejściu na klatkę jest przyjemnie chłodno. Nie... trzeba to #!$%@?ć i wpuścić gorące powietrze na wszystkie piętra, żeby jeszcze dogrzewało od środka biedaków mieszkających w bloku... :/
@MisiuMisiu: Ja mam w biurze 2 facetów jako towarzystwo ale we dwóch byli fanatykami okna, dopiero po roku udało mi się wywalczyć używanie klimy XD Jak na ironię pokoje w których są same kobiety mają zwykle klimę odpaloną, poza jednym xD Jak do niego wszedłem to po 2 minutach pobytu modliłem się aby wyjść i skończyć gadać, w saunach bywało zimniej xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiuMisiu: kobiety inaczej odczuwają temperaturę, jest im chłodniej przez słabszą przemianę materii. Co roku pełno wpisów w gorących na mirko o tej sytuacji z klimą( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WysokiKomisarz ja kiedyś zmuszony byłem przenieść się na przeciwną zmianę do najbardziej lujowego kierownika. I to nawet sam się do tego zmusiłem, ponieważ nie pozwalał otwierać bramy do hali. Luj z lujem, ale komfort pracy ma znaczenie.