Wpis z mikrobloga

Siedzę w #pracbaza, ponieważ jak tylko pojawiły się upały zabroniłem otwierać okien, jestem można powiedzieć niezależnym kierownikiem z wmiarę wysoką pozycją, nie mogli olać mojego zakazu. Oczywiście pojawiły się głosy, że jak jest gorąco należy wietrzyć. Afera, że głupi jestem (za plecami), że oni się duszą i nie ma czym oddychać (3,75 metra wysokie, 220 m2) Ja #!$%@?ę, mamy biuro w poniemieckiej kamienicy, mury na metr grube, cegła, na parterze, gdzie właściwie mury nie nagrzewają się od słońca, bo są prawie cały dzień w cieniu. Dzięki temu zachowaliśmy w środku temperaturę jakieś 23, 22 stopnie. Nie mam tu termometru, ale prawdę mówiąc nawet troszeczkę zmarzłem, Myślę sobie pójdę po obiad do biedry. Wychodzę na zewnątrz a tam po prostu skwara. Mad Max to przy tym pikuś! Dlaczego ludzie nie rozumieją, że jeżeli na zewnątrz jest wyższa temperatura, to jak otworzą okna na przestrzał, to jedynie wymienią powietrze w środku na gorętsze, nagrzeją mury i będzie po zawodach, Mad Max w środku. Jak patrzę na takie akcję, to wiem że #demokracja jest to system kiedy bandą debili podejmuje decyzję, aby siedzieć całe lato w ukropie i narzekać na upał. Na szczęście tu nie ma demokracji, to ja wydaje polecenia i wszyscy sobie chwalą chłód. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 51
  • Odpowiedz
@WysokiKomisarz: No, a potem wszyscy albo smarkający, albo przymuleni, jak siedzą w jednym powietrzu cały dzień, nie ma to tamto. Dodatkowo szef skąpidupa bo nawet jednego splita nie zamontuje- super firma xD

@QI-IQ:

U mnie w bloku jakieś łośki latem otwierają drzwi na klatkę schodową.

Patrz też mam klatkę schodową, nawet 4 piętra i uchylone drzwi w niczym nie przeszkadzają, bo robi się komin, dzięki któremu jest przyjemny
  • Odpowiedz
pozwól im w piątek otworzyć okna. Od poniedziałku wszyscy będą pilnować żeby wszystkie okna były zamknięte


@Colin90: nie na potrzeby, docenili chłód, tak jak że wszystkim, pokarzesz że działa i chwytają.
  • Odpowiedz