Wpis z mikrobloga

Wchodzisz na wykop poczytać coś ciekawego, zobaczyć śmieszne obrazki, ale czasem trafiają się takie kwiatki.

Prości ludzie nie mają problemów, tylko śmietanka elity z wykopu.
Bo przecież prości ludzie nie martwią się o swoją przyszłość, swoich dzieci, tylko myślą o #ruchanie jak przyjdą z pracy #pdk

A i tak na marginesie, wiecie kto najczęściej popełnia w Polsce samobójstwa?
UWAGA!
Prości ludzie ze wsi! Tak dokładnie ci sami którzy nie mają problemów!

#samobojstwo #zalesie #niewiemjaktootagowac #przemyslenia
r.....r - Wchodzisz na wykop poczytać coś ciekawego, zobaczyć śmieszne obrazki, ale c...

źródło: comment_jMx7bkHEhS5aoAdndw7rN5fHzOEi7DxI.jpg

Pobierz
  • 103
@raskater

Prości ludzie nie mają problemów, tylko śmietanka elity z wykopu. Bo przecież prości ludzie nie martwią się o swoją przyszłość, swoich dzieci


Biedulinki, martwią się o dzieci. Gdyby tylko zrozumieli, że te dzieci nie miałyby problemów, gdyby ich nie spłodzili biedni prości ludzie.

@vikingbrigand

Zawsze mnie zastanawia jak tacy ubermenschowie wyobrażają sobie społeczeństwo skonstruowane z samych szopenhałerów 300iq


Wyśmienicie by się w nim żyło - może wreszcie zakazano by rozmnażania i
@raskater: napisane może na prostych przykładach, ale jest tak i nie ma co się oszukiwać. Problemy są trochę inne, jest ich więcej, bo nie zależy tylko i wyłącznie na chwilowej przyjemności.
Jak wiesz, że piwerko, pizza i chipsy to zły sposób odżywiania to nawet głupie zrobienie obiadu to dodatkowy problem, bo myślisz jak tu zrobić, żeby było smacznie, ale też zdrowo, bo przewidujesz skutki długofalowe.
Dzieciaka nie chcesz wychować byle dożyło
@raskater: niektórzy ludzie naprawde mają łatwiej bo nie nie przejmują się za bardzo i nie wchodza w refleksję. Nie ujmowałbym im specjalnie niczego, po prostu mają ten nawyk nie drążenia tematu, jest fajnie to po co zmieniać, po co się zastanawiać. Z niektórymi nawet lubię spędzać czas, zaraźliwa lekkość ducha, normictwo mi nie grozi ale podpatrzeć ich metody z bliska zawsze warto xD
A i tak na marginesie, wiecie kto najczęściej popełnia w Polsce samobójstwa?

UWAGA!

Prości ludzie ze wsi! Tak dokładnie ci sami którzy nie mają problemów!


@raskater: Popełniają, bo są prości i głupi, oni nawet nie chodzą do dentysty, a w przypadku jakiejś depresji nie pójdą do psychiatry czy psychologa, ani nie będą brali leków, ich kuracja ogarniczy się do picia i narzekania kumplom od flaszki. To ich ograniczenie dodatkowo wpędza ich
@raskater: Ja sie zawsze zastanawiam po takich tekstach czy to ja jestem idiotą mając szczęśliwe życie czy to ludzie piszacy takie wysrywy nie wiedza co zrobić żeby osiągnąć szczęście? Nie jestem jakis mega bogaty mam żone i dziecko razem jest nam dobrze. Praca 40h w tygodniu daje mi czas na realizacje hobby po godzinach. I nie czuje się nieszczesliwy mimo że niemam miljona na koncie ani ferrari w garażu. Może potrzeba
@Zawilecc: Jednocześnie z jakiegoś powodu ten tutaj prosty podludź musi strzelić tego browara, bo jak nie to mu żyłka pęknie.

Mylenie pojęć, to że ktoś nawet nie jest w stanie odpowiednio wyrazić swoich odczuć wcale z miejsca nie oznacza, że tych problemów nie ma. Tylko czasami nawet nie jest ich nawet o nich komuś opowiedzieć, bo nie bardzo potrafi.

Ten mityczny prosty człokwiek o którym tutaj ludzie piszą to już ktoś