Wpis z mikrobloga

Wchodzisz na wykop poczytać coś ciekawego, zobaczyć śmieszne obrazki, ale czasem trafiają się takie kwiatki.

Prości ludzie nie mają problemów, tylko śmietanka elity z wykopu.
Bo przecież prości ludzie nie martwią się o swoją przyszłość, swoich dzieci, tylko myślą o #ruchanie jak przyjdą z pracy #pdk

A i tak na marginesie, wiecie kto najczęściej popełnia w Polsce samobójstwa?
UWAGA!
Prości ludzie ze wsi! Tak dokładnie ci sami którzy nie mają problemów!

#samobojstwo #zalesie #niewiemjaktootagowac #przemyslenia
r.....r - Wchodzisz na wykop poczytać coś ciekawego, zobaczyć śmieszne obrazki, ale c...

źródło: comment_jMx7bkHEhS5aoAdndw7rN5fHzOEi7DxI.jpg

Pobierz
  • 103
Z doświaczenia wiem, że światu lepiej się za bardzo nie przypatrywać, ale wyłączyć to bardzo trudno, więc ja też takim ludziom zazdroszczę


@Zawilecc:

O to to właśnie jest najbardziej #!$%@? myślenie. Inni ludzie potrafią być szczęśliwi mimo tego co widzą dookoła, a nie dlatego że nie dostrzegają problemu.
Już masz niedaleko do tych najbardziej uświadomionych ludzi od chemtrails. Myślałeś już o dziale jonowocośtam które nieświadomym owieczkom uratuje życie ? ( ͡
Bardzo szybko, czyli jak szybko taki ekspresowy alkoholik się niby wiesza? Mi pokazuję, że w wieku 39-45 lat. Czyli w cholerę szybko, nie ma co xD


@DiscoKhan: No to ma sporo czasu na podjęcie leczenia, ale widocznie ma ważniejsze zajęcia, niż chodzenie po lekarzach, czytaj picie ¯\_(ツ)_/¯
@raskater: Właśnie dlatego tak strasznie lubię #!$%@?ć po antynatalizmie. 1. Zazwyczaj wyznają go freethinkerzy wykopki myślące o sobie w kategoriach znacznie wyższych niż o "zwykłych szarych ludziach". 2. Nawet do hardcore-stanowiska filozoficznego nie mam za dużo szacunku, ale jak się Schopenhauera tylko z memów o hehe samobójstwie kojarzy to tego nie zdzierżę wielokrotnie bardziej. 2/3. Tag antynatalizm na wykopie to a) użalanie się nad sobą b) poziom obrazków z "temysli" c)
@Peeleejin: totalnie nie rozumiesz mojego postu, a buldupisz. Napisałem, że jest lżej kiedy nie rozkminiasz za bardzo życia, a ty mi z jakimiś chemtrailsami wyjeżdzasz, chyba sam się nawdychałeś czegoś typie.

@DiscoKhan: Ja nie twierdzę, że prosci ludzie nie mają problemów. Mają, jak my wszyscy, tylko raczej nie są to problemy natury egzystencjalnej. To nie znaczy, że ktoś lepszy/gorszy.
kiedy taka ignorancja do osób uboższych, może mniej wykształconych, jest tylko dziecinna.


@wespazjan: i politycznie niepoprawna, towarzyszu, nie zapominajcie o POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI. Murzyny w USA mogły, to i polski proletariat może.
@Zawilecc: Widzisz, jak najbardziej mają, tylko po prostu trzeba z nimi porozmawiać, żeby się o tym przekonać. No i nie można być egocentrykiem, bo to z natury oznacza, że sporą część ludzi będziesz uznawać za gorszych bez znaczenia na to co ci powiedzą itp. Pamiętam jak byłem zdziwiony jak jeszcze w czasach szkolnych jeden znajomy, w sumie taki dresiarz, mi powiedział, że też ma myśli samobójcze. Z zachowania archetyp prostego człowieka.
@vikingbrigand: skala IQ jest standaryzowana tak aby średnia zawsze była 100 jeżeli wszyscy mieliby IQ o 200 punktów wyżej niż obecna średnia to dla takiej populacji średnia dalej byłaby 100 XD ale biorąc pod uwagę efekt fllyna czyli to że kolejne pokolenia uzyskują wyniki w testach IQ wyższe niż poprzednie pokolenia tj. osoba która miła wynik 100 w 1950 roku dziś uzyskałaby wynik oscylujący w granicach 80. Biorąc to pod uwagę
@raskater: wysryw. Kategoryzowanie ludzi po ich zachowaniach na takich którzy zdają sobie sprawę z rzeczywistości i tych którzy nie zdają (tych prostaków, bezmyślnych) to głupota. Niby tacy jesteście refleksyjni jednoczescie przez skróty myślowe oceniacie innych xD to jest dopiero głupie. Refleksyjność jest przydatna, ale często wychodzi ponad zdrowy poziom. Wpadacie w nerwicę i jeszcze uważacie to za Wasz przejaw wyjątkowości, a wcale tak nie jest po prostu inaczej radzicie soboe z
@DiscoKhan: I się w 100% zgadzam. Wiem, że wszyscy mają jakieś rozterki, ale wydaje mi się, że takie typowo egzystencjalne dotykają bardziej jednak pewną grupę ludzi o pewnych predyspozycjach co nie oznacza, że tylko i wyłącznie ich.

Rzadkim jednak zjawiskiem jest dresiarz zastanawiąjący się nad sensem istnienia tego wszystkiego, choć jak najbardziej może mieć myśli samobójcze spowodowane czym innym - np. brakiem perspektyw na lepsze czy spokojniejsze życie. Pewne pytania rodzą
@raskater: a to przekonanie o wlasnej wyjątkowości to nic innego jak narcyzm, który powoli staje się plagą wśród młodych. U nastolatków wzmocnienie cech narcystycznych może potrwać jakiś czas, potem przechodzi jak doświadczają życia. Niestety w tych czasach rodzice tworzą ciśnienie na wyjątkowość bombelkow, że ego bombelkow puchnie do niebagatelnych rozmiarów i człowieka już tam nie widać, tylko ego wyjątkowego płatku śniegu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@akont: IMO skoroszyt "stan cywilny, wykształcenie, informacja o pracy, nauce" daje w miarę ok wgląd, nawet jeśli większość ma n/a; z określonych większość ma podstawowe/zasadnicze zawodowe, ale rolnicy nie są wcale tak wysoko na liście - inna sprawa, że nie mam odniesienia ile to jest /os, a po drugie - czy ilość n/a danych nie wypacza statystyki ponad wiarygodność
@Zenit_b Nie rozumiesz mój drogi kolego. IQ było tu przenośnią. Chodzi mi o to że w naszym świecie muszą być zarówno inżynierowie kosmiczni jak i rolnicy, smieciarze i inni niezbyt gornolotni. O ile zawsze sam zwalczam ludzi prostackich, tak nie rozumiem szkalowania ludzi prostych. Wiele osób łączy te pojęcia
@dioxyna Poza tym śmieszy mnie jak pseudo świadomi mizantropi stressują dzień i noc jakie to NPCty w koło robaki są nieświadome niczego. Czy ktoś kiedyś widział goryle #!$%@?ę mrówki bo są mniejsze słabsze i mają mniejsza świadomość? Każdy ma swoją rolę w łańcuchu
@Zawilecc: Nie uwzględniasz możliwości, że ludzie którzy wg Ciebie nie zauważają pewnych rzeczy po prostu boją się / nie chcą / nie potrafią o nich rozmawiać, dlatego z zewnątrz wydaje się, że nawet o nich nie myślą.

Wystarczy pogadać z "prostym" człowiekiem w sposób otwarty i bez krytyki. Bardzo szybko okaże się, że widzi to samo - jak nie więcej.