Wpis z mikrobloga

Chciałabym Was poinformować, że Wiktor przegrał walkę z chorobą i odszedł od nas 26.05.
Sporo mi opowiadał o wsparciu które od Was otrzymywał. Dziękuję że byliście z nim w tym trudnym czasie. Pożegnanie odbędzie się w poniedziałek 3.06 o godz. 13.00 w Domu Pogrzebowym w sali A na cmentarzu północnym w Warszawie. Proszę o nieprzynoszenie wieńców, wiązanek ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Jeżeli chcecie, przynieście pojedyncze kwiaty.

Agnieszka

#sarmatawalczyzrakiem #rak #nowotwory #nowotwor #medycyna #zdrowie #szpital
  • 215
@Aclyoneus: Niestety objawy zgrały się z poronieniem przez moją dziewczynę więc myśleliśmy że bóle brzucha to tego skutek. Do tego byliśmy na diecie więc nie zwróciliśmy uwagi na utratę wagi , wszystko głupio się to zgrało. Miała problemy z wypróżnianiem np siedziała 15 min na kibelku i robiła cienkie kupy, ale to też już od dawna miała więc nie zwracaliśmy na to uwagi. Jednak minął jeden miesiąc, dziewczyna zrobiła USG macicy,
@rafal-heros: Dobrze, że zdecydowaliście się na kolonoskopię. Jak nie ma odległych przerzutów to ma ogromne szanse na wyjście z tego po wycięciu, trzymam kciuki. Jak z jej samopoczuciem w ogóle?
@pianinka: Boi się przed operacją i tak jak pisałem ciągle przez 2 miesiące stres.Czy to rak, jaki to rak, coś znaleźli na płucach i macicy, jednak to nic poważnego, ale macicę musi zobaczyć ginekolog, jednak zobaczy dopiero przy operacji. Operacja od 20 do 31, będziemy dzwonić. I tak 2 miesiące. Powiem Ci że nie dziwię się że ubodzy mają problem z wyjsciem z biedy jeśli ciągle myślą co jutro będą jeść.
@rafal-heros: Hm, z naciekami do macicy najlepszą szansę na wyleczenie może dać jej całkowite wycięcie, ale to już na pewno lekarze z Wami omówią po operacji, o ile coś w ogóle na niej wyjdzie (trzymam kciuki, żeby nie wyszło). Ważne, że organizm młody i silny. Nie dziwię się, że ciężko się skupić na pracy jak takie wieści otrzymaliście, oby to był tylko niepotrzebny stres.