Wpis z mikrobloga

Chciałabym Was poinformować, że Wiktor przegrał walkę z chorobą i odszedł od nas 26.05.
Sporo mi opowiadał o wsparciu które od Was otrzymywał. Dziękuję że byliście z nim w tym trudnym czasie. Pożegnanie odbędzie się w poniedziałek 3.06 o godz. 13.00 w Domu Pogrzebowym w sali A na cmentarzu północnym w Warszawie. Proszę o nieprzynoszenie wieńców, wiązanek ze względu na ograniczoną ilość miejsca. Jeżeli chcecie, przynieście pojedyncze kwiaty.

Agnieszka

#sarmatawalczyzrakiem #rak #nowotwory #nowotwor #medycyna #zdrowie #szpital
  • 215
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sarmatawkapciach:
Wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny.
Miejmy nadzieję, że jego walka, którą tu wszyscy sledziliśmy trzymając kciuki, nie pójdzie na marne i da nadzieję i wiarę innym chorym oraz zmotywuje nas wszystkich do regularnego kontrolowania swego stanu zdrowia.
Życie jest takie przewrotne. Kto ma żyć, umiera a kto ma umrzeć ten żyje. Strasznie mi przykro i również czuję się tym dogłębnie wstrząśnięty więc dołączam się do kondolencji.
@marian1881: tak. zajebiscie sa obszerne. poki im pasowala moja krew, to wszystko ladnie pieknie, czekoladka, kawka, zapraszamy, zapraszamy.
pewnego razu cos im nie pasowalo. na moje pytania, co, jak, dlaczego nie bylo odpowiedzi. wyniki nie sa dobre, moze pan byl przeziebiony albo co. pan przyjdzie kiedy indziej.
po kilku tygodniach to samo i znowu sciana, nic nie mozna sie dowiedziec.
takze nie ludzilbym sie, ze czegokolwiek sie dowiesz jakby cos bylo
@sarmatawkapciach: przeraża mnie to, że świat jest pełen takich tragedii. Codziennie ludzie umierają na raka. Giną w wypadkach, zamachach czy nawet przez kompletny przypadek. Nie trudno znaleźć w swoim otoczeniu osoby, które mają jakieś poważne traumy z powodu okropnych przeżyć i doświadczeń i muszą z tym walczyć każdego dnia.

Wczoraj mijałem chłopaka, który miał sztuczną nogę i jak widzę takie coś to aż mnie ściska za gardło. Zawsze wtedy dociera do
podstawowy pakiet w vitalabie to 76zł, poszerzony ok. 150.

Śmieszne pieniądze za tak wazne badania. Za tydzień mam urodziny i idę sobie zrobić pakiet poszerzony.


@Wejszlo: Smutne bardzo... rozwinęłabyś o co chodzi?