Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@janek_kombajnista: tylko Profesur Kristof, ten laluś niech wydupia bawić seby i innych specuf za dyche. Mnie najbardziej rozwalił, jak najpierw w jednym filmiku płakał, czemu Janusze wycinają dpf, potem pokazywał tuning swojego Dodge, gdzie w dizlu... wyciął dpf i egr, bo kurde pszypau.
  • Odpowiedz
#!$%@? jak trzeba żyć, żeby znać tych wszystkich zjebów z YT to nie mam pojęcia.

@murdoc: Ludzie oglądają patostreamy i big brothera po kilkadziesiąt godzin w tygodniu, a Ty się #!$%@?łeś, ze ktoś zna kilka kanałów motoryzacyjnych. Te filmiki trwają średnio po kilkanaście minut, obejrzysz kilka jednego gościa i już masz mniej więcej wyrobiona opinię, a przy okazji cały czas dowiadujesz się czegoś nowego. Jeżeli tak szanujesz swój czas to
  • Odpowiedz
@leftfinger był spoko jak robił swoje, czyli pokazywał jak zbudować dom. Prosto, logicznie i bez "kozaczenia". Zaczęło się psuć jak YT się rozbujał a materiał na filmy zaczął się kończyć. Zaczęło się sprzedawanie swojej prywatnosci, później Kawy i Stokrotki. Teraz zeszło to na jakies dobranocki i vlogi. W sumie nic złego, bo to jego kanał i on decyduje co na nim będzie ale szale goryczy przelało moderowanie komentarzy i rozdawanie banów
  • Odpowiedz
@pocociteznaki666: Kanal Marewel najlepszy na yt. Prawdziwy mechanik z pasja. Robi robote a nie #!$%@? glupoty. Naprawia wszystko obecnie pracuje w Norwegi i fajnie zobaczec ze tam auta maja autentyczne przebiegi i nikt nie oszczedza na czesciach.
  • Odpowiedz
@arbuz77: a to nie wiedziałem o tej cenzurze. W sumie średnio zaglądam w komentarze, raczej tak zerkne kilka z początku i ogladam co wrzucił. Co do pokazywania Kawy i tak dalej to każdy z nich sie zgodził na to więc ja nie mam jakby z tym problemu, że sami uczestniczą w naganiach. Chociaż muszę przyznac, że ostatnio zaczął wychodzic z niego troche taki cwaniak urka burka szef podwórka, opowiadał o
  • Odpowiedz