Wpis z mikrobloga

@leftfinger pokazywanie twarzy i prac ok ale mówienie publicznie, że Kawę wyciągnął z alkoholizmu poprzez zatrudnienie go, to juz nie jest fair i na 100% tego tematu z Kawą nie poruszał przed publikacją. Co do zatargu to poszło o budowę węźby. ŁB zlecił wykonanie innemu budowlańcowi ale doszła przeróbka dachu. Rozliczył się tylko za postawienie więźby a za dodatkowe przeróbki juz nie. W sumie to sprawa miedzy nimi ale cenzura i
  • Odpowiedz
że Kawę wyciągnął z alkoholizmu poprzez zatrudnienie go


@arbuz77: no to o tym to nie wiedziałem, musiało mi umknąć jak oglądałem. Chociaz fakty to są też takie że im pomógł, jak nie auto, to teraz leczenie zębów dla tego Kawy, pewnie bez jego pomocy to by dawno zginął, Paweł też swoje ma pewnie za uszami, ale to ich sprawy, myslę, że nie musiał o wszystkim mówić. Zresztą Łukasz mówił, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janek_kombajnista: Pozwolę sobie na małe podsumowanie kanałów motoryzacyjnych na You Tube.


O łysym zostało już powiedziane - podpisuje się.

Krzysiu, Profesor Chris - Spoko koleś, zna się, potrafi się przyznać do błędu, mówi na temat, dużo ciekawostek pokazuje, z dobrym żartem i odrobiną egzotyki.

Złomnik - ciekawe fury, Tymon = bank wiedzy i ciekawostek, jest humor, przyjemny hejt i ogólnie jest sympatycznie.

Motodziennik - Lubię Bałkana. Przygotowuje program wyjęty rodem z TV. Podoba mi się ta forma i
  • Odpowiedz
Najlepsze są komentarze #!$%@? pod filmami łysego z kicksterem lub innymi nudziarzami „polski Top Gear” i porównywanie obsady z tymi typami. Kickstera jak kiedyś fajnie się oglądało tak teraz kiedy wrzuca tylko testy aut jest mega ciężkie. Prostacki język, humor chodnikowy, na miejscu właścicieli bym #!$%@? gościa z auta. Typ nawet reklamuje jakieś bieda oleje samochodowe, widownia 15+ i nawet nie ukrywa tego że wszędzie gdzie może reklamuje jakieś firemki. Ogólnie mega
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Często widuję go w jednym z klubów na pomorzu, jest to raczej dyskoteka jak w remizie ale typ jest obleśny, niby ma żonę a łapie dziewczyny za tyłki daje im klapsy itd.( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@janek_kombajnista: Ach, nie interesuje się internetowymi/medialnymi itd. fejmami, ale posiadanie znajomych i konta na wykopie tydzież innych portalach społecznościowych wieloktronie uniemożliwiło mi nie mienie pojęcia o kim mowa.
Tym razem nie mam zielonego pojęcia o kim jest ten post i fajnie mi z tym.
  • Odpowiedz
A ogląda ktoś jakieś anglojęzyczne kanały? Mój top to Doug DeMuro


@Kotbehemot1972: Doug jest dobry, ale nie oglądam, bo jest zupełnie oderwany od Polskiej i Europejskiej rzeczywistości. Równie dobrze mogłaby to być motoryzacja marsjan.
  • Odpowiedz
@siwers3: Akurat kupił BMW w bardzo dobrym stanie z jednym z lepszych silników w historii marki, tak więc nietrafione, a wkłada dużo bo to jest po prostu intensywnie eksploatowane (ma je już ponad 7 lat i licznik jakiś czas temu przekroczył 300k ,a kupił jak miało bodaj 160k) auto. Co do słynnego #4760 to przecież wielokrotnie powtarzał, że wymieniono wtedy wiele części ktore siedziały tam od nowości, sam
  • Odpowiedz