Wpis z mikrobloga

ŁB z domem za 150 tyś następny w kolejce


@arbuz77: czemu? luźny koleś ja szanuję i często oglądam, co masz do niego? uważam że robi spoko robotę, nikogo nie szkaluje, doradza ludziom na maila, nie robi z siebie alfy i omegi, pokazywał często swoje błędy na filmach i jak to naprawić. Uwazam, że przyjemnie sie ogląda chociaz na początku hejtowałem, przyznaję.
@janek_kombajnista: lysy mnie #!$%@? bo kiedys jego content byl jeszcze spoko i ogladalny a odkad stal sie najwiekszym kanalem moto na polskim yt to to jest tragedia bo strasznie gwiazdorzy i #!$%@? nudy przez 20-kilka minut i jakis #!$%@? kontent typu dziwne historie warsztatowe jezu co to kogo #!$%@? obchodzi xd

dzieki bogu za Chrisa xd przytocze w tym miejscu komentarz z yt ktory idealnie obrazuje roznice miedzy tymi dwoma:

"lysy
@siwers3: moi naj naj z yt to coobcio- filmiki na różnych kanałach np turbobieda. może i słownikowy rynsztok ale to jest gość który naprawdę wiedza zjada wszystkich jutuberkow razem wziętych

Zaraz po nim z moich ulubionych to dokurviator. Lubie goscia bo w nim poniekąd widzę siebie + szanuje jego umiejętności prowadzenia samochodu, których w #!$%@? mu zazdroszczę.

Trzeci jest Zahar, nie wiem dlaczego, po prostu przyjemny typek ;)
A ogląda ktoś jakieś anglojęzyczne kanały? Mój top to Doug DeMuro i Hoovies Garage. Pierwszy robi dokładne recenzje aut, w których skupia się bardziej na ocenie wyglądu i ciekawostek. Jest przy tym bardzo merytoryczny. Drugi robi filmiki z dużą dozą poczucia humoru i dystansem do siebie, a jednocześnie posiada w garażu samochody, o których wiele osób może sobie pomarzyć