Wpis z mikrobloga

  • 12
@janek_kombajnista w większości komentarzy zostało już wszystko napisane, wydaje się tak przemądrzały że szok, żarty są na poziomie jakiś nosaczy z fejsbuka dedykowane dla Januszy i Grażyn... Pół godziny #!$%@? o niczym, do tego kreuje się na mechanika, oglądając po nim Profesora Chrisa widać że gość zna się 100 razy bardziej na rzeczy, ale nawet w 1 procencie nie jest tak przemądrzały i przekonany o swojej nieomylności jak Łysy. Z mechanicznych kanałów
Ja z motoryzacyjnego YouTuba oglądam:
1. Motobieda- "pasja" praktycznie ta sama, mamy podobne podejście do wszystkich tworów samochodopodobnych + mam podobne daily tylko, że z tym #!$%@? roverem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Złomnik- potrafi w ciekawy sposób przedstawić auto które prezentuje na filmie i #!$%@?ć ciekawostkami o których najstarsi górale nie słyszeli
3. Chris Kubeczko- Nooo #!$%@? Pan Profesor Volviacz i karmienie turbiny żelkami ( ͡°
no nie wiem, kikster opisując dany model auta w odcinlu - robi to w hui dobrze.


@Zwardi: U Kickstera jednak czuć, że brakuje mu wiedzy technicznej i potrafi #!$%@?ąć głupotę, a odcinki opierają się raczej na opiniach z internetu. Jak kogoś śmieszy (mnie tak) lub chce się dowiedzieć z grubsza czegoś o modelu bez wchodzenia w szczegóły to spoko.
No i na plus na pewno, że nie ma kija w dupie