Wpis z mikrobloga

Chciej oddać dziecko do żłobka jak normalny człowiek, który chce wrócić do pracy (°° Może lepiej by było być patolą i żyć na kocią łapę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. W wuju mam 500+ na pierwsze dziecko. Niech mi zagwarantują żłobek i dadzą iść do pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #dzieci #ursynow
FenkSzui - Chciej oddać dziecko do żłobka jak normalny człowiek, który chce wrócić do...

źródło: comment_m4og5y9n9zqpbnUZOk1BtCa6V043OQYB.jpg

Pobierz
  • 189
@FenkSzui: a z tymi miejscami nie jest jak z rekrutacją na studia. każdy zapisuje się na 4 kierunki i potem na każdym w tych kierunków w 2/3 turze łatwo się dostać jak Ci z większą ilością punktów wybiorą już kierunki?
@Lewo dzisiaj wlasnie był ten przesiew. Teraz jak dziecko się gdzies zostało to rodzice muszą dostarczyć tam dokumenty. Ew. jeszcze mogą zrezygnować albo jak okaże się, że gdzieś skłamali na wniosku (żeby np. mieć więcej punktow) to wtedy moze wpaść na ich miejsce kolejne dziecko z listy. No ale wątpię, żeby moje awansowało o np. 200 miejsc :/
@Cumpelnastodwa: yep, są dodatkowe punkty za to. Najfajniejsze, że np. ludzie wykazują, że są samotnym rodzicem, a w rzeczywistości mieszkają z partnerem. A punkty za samotne rodzicielstwo dostają i nikt tego nie weryfikuje. System z dupy.


Też niedawno wypelnialam wniosek i nie przypominam sobie żeby byly "dodatkowe" punkty za bycie samotnym rodzicem, jest tylko wyrównanie, że samotny rodzic dostaje tyle punktów co dwoje pracujących rodziców.

Kryterium dochodowe i niebieska karta daje