Wpis z mikrobloga

@SebaD86:

co jest poprawnie polityczne w Europie


Konkurs był organizowany w Izraelu :). Który swoją drogą w 2006 roku zalegalizował małżeństwa homoseksualne

Poza tym ich mało obchodzą twoje uczucia estetyczne. Większość mieszkańców Europy Zachodniej nie ma nic przeciwko związkom homoseksualnym. Także twój ból dupy jest tutaj bez znaczenia. Nie będą się dostosowywać do mniejszości, którą "niesamowicie" razi pocałunek dwóch mężczyzn.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Status_prawny_zwi%C4%85zk%C3%B3w_os%C3%B3b_tej_samej_p%C5%82ci_w_Europie#/media/File:Same-sex_marriage_map_Europe_detailed.svg
@Maliszak tylko mi nie przeszkadza to że te pary są tylko na siłę wciskanie ich gdzie się da netflix nie wypuszcza serialu czy filmów bez geja choć przeważnie te postacie są nijakie nie wnoszą nic ciekawego ale na każdym kroku powtarzają że są gejami, ten kiss cam nie wynoszący nic ale musiał być by pokazać gej pary. I dla czego na dodatek ciągle gej jest tyle różnych innych związków (nie ze kobieta
@Mietla05

jest tyle różnych innych związków


Jakich?

netflix nie wypuszcza serialu czy filmów bez geja


Ile seriali wypuścił Netflix i w ilu procentach tych seriali pojawił się gej?

ale ciągle pokazywani geje


Kurcze, ja nie wiem. Oglądam tyle seriali/reportaży/filmów i jakoś nigdy nie zwracałem na to uwagi. A wiesz dlaczego? Bo nie obchodzi mnie to, że gdzieś pojawia się gej. Jest to dla mnie najmniej istotny aspekt. Z jakiego powodu miałbym się
tylko mi nie przeszkadza to że te pary są tylko na siłę wciskanie ich gdzie się da netflix nie wypuszcza serialu czy filmów bez geja


@Mietla05: statystycznie rzecz biorąc homoseksualne osoby stanowią kilka % społeczeństwa, więc na każde 100 osób w danym filmie kilka to powinni być geje lub lesbijki, a na każde 100 filmów, łacznie z superprodukcjami, głównymi bohaterami powinni być geje lub lesbijki. Chyba jest ciagle daleko do tej
@Mietla05 pary homo sa wciskane do takich show, seriali i filmow na sile z konketnego powodu - typowy Janusz (i jego odpiwiedniki w innych krajach) ma oswoic sie z widokiem par homo i zauwazyc, ze na dobra sprawe to po prostu ludzie jak wszyscy inni. Skoro zbyt trudno jest to wytlumaczyc, a marsze przynosza odwrotny skutek ze wzgledu na pojawiajaca sie na nichvgolizne i dziwne stroje, skutecznym srodkiem oswajajacyn sa produkcje telewizyjne/kinowe,