Wpis z mikrobloga

Do wszystkich którzy mówią, że rozpętałem gównoburzę, oskarżających mnie o homofobię czy cokolwiek.

To, że są homo, hetero, trans czy jakieś inne kombinacje itp itd - niech sobie każdy żyje, współistnieje itp.
Ale jak widzę parady równości - to mnie skręca. Bo to jest takie obsceniczne - "patrzcie to my homo, ubierzemy dziwne stroje hurraaa". Czy są marsze hetero? Nie. Tak samo jak nie ma marszy zwolenników schabowego.

Boli mnie tylko to,
@nutiniss: żeby to był konkurs piosenek "równościowych" czy LGBT to mogą same geje/lesbijki/trans występować. Ale to jest Eurowizja!

I teraz jeśli mamy być tolerancyjni, promować równość itp to patrz, że u Tulii usunięto "krzyż" (bo obraza uczucia religijne), ale homo, trans jest ok. Jestem ateistą, krzyż mi powiewa, ale NIE WOLNO, bo może kogoś obrażać. To jak można mówić o promocji równości? Kto ustala co jest równe?
@nutiniss: fajnie sobie zaprzeczyłeś

Kiczowata celebracja zabawy, różnorodności i jedności

a po chwili

zabrania promowania jakichkolwiek symboli religijnych

To jedność, różnorodność, czy zakaz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie to mi się nie podoba. Krzyż nie, gej tak. Więc albo krzyż tak, gej tak, albo krzyż nie, gej nie. Proste. A jeśli nie - to wytłumacz mi dlaczego. I rzeczowo proszę, a nie "bo taki jest regulamin"