Wpis z mikrobloga

@tejotte: Gratulacje, bardzo fajnie skonfigurowane auto. W jaki sposób wyrwałeś tak duży rabat na auto do produkcji? Ze 2 miesiące temu też konfigurowałem serię 4 z pakietem M u podobno najlepszego lokalnego dealera, ale nie dość, że to słabsza benzyna (420i), to jeszcze z bardzo "zachowawczym" wyposażeniem. Efekt? ~250k brutto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Piękne auto jeśli chodzi o linię a u Ciebie jeszcze czarne extra dodatki co w tym wydaniu powoduje że na ulicy sporo osób obejrzy sie za nim.
Takie auto nawet dla rodziny będzie bardzo funkcjonalne. Wybór znakomity!! :)
Udanej i przyjemnej eksploatacji mirku!
@desygnat: nie będę ;)
@bluehead: morda się cieszy nawet jak do niego podchodzę :D
@nie_programista_20k: dzięki! :)
@lmrocks: ~2k netto
@BShKF: już wspomniałem o tym wyżej. Miało być też 430i ale z wyprzedaży rocznika 2018 - wpłaciłem kasę, podpisałem leasing, wszystko było ok aż się okazało, że dealer, który "włada" tamtym autem odmówił jego przekazania (chociaż wcześniej dali okejkę) bo go sprzedali w międzyczasie. Papiery podpisane a
Pobierz tejotte - @desygnat: nie będę ;)
@bluehead: morda się cieszy nawet jak do niego podc...
źródło: comment_AuC0kvE2mXOYYxJ2GDGL8smHWGf3vPur.jpg
@Farciarz Nawet w instrukcji jest informacja aby docierać przez 2k i do tego czasu jeździć max 160km/h oraz nie przekraczać 4,5k obrotów. Dodatkowo jeszcze na początku trzeba ok. 500km aby układ hamulcowy się ułożył i takie tam. Po tych 2k mam zamiar wymienić olej i dopiero wtedy stopniowo przekraczać te granice.


@tejotte a to od kiedy mozna jezdzić wiecej jak 160km/h na polskich drogach? Xd