Wpis z mikrobloga

@tejotte: jak nie masz gowniaka to czemu nie np nowy Mustang GT? Tez ostatnio chodziło mi po głowie 4 GT, ale ostatnio co raz bardziej rozmyślam nad mustangiem albo Kia Stinger GT. Hajs podobny ale wrażenia z jazdy 100x lepsze niz w becie. Szczególnie Stingerem byłem mega zaskoczony
@shuukre mialem jazdę próbną i było ok ale bez wielkiego szału. Poza tym finansowanie stingera było słabe. O mustangu też myślałem ale zaraz każdy by mi mówił, że bez 5.0 to nie mustang + całkiem sporo lubi wypić, nawet ten ecoboost
@tejotte Niby docieranie wkurza, ale warto żeby jeździło jak najdłużej. A jak tak sie cieszysz z auta to pare wieczornych wycieczek i w moment pare k nastukasz. Wtedy będziesz mógł poszaleć :) Ja jak jeździłem nowym to "docierane" kilometry wykorzystywalem na rozkoszowanie sie audio, wyciszeniem i bajerami elektronicznymi
@tejotte: nie no chodziło mi o 5.0 :D Ale stingerem 2.0 czy v6 3.3? Ja śmigałem dłubniętym na Stage 1 (460 KM, prawie 700 nm) i kosmos. Jedynie wydech do zmiany na Borla bo seryjny jest za cichy. Z takimi parametrami masz komfortowy rodzinny dupowóz który przy okazji wciąga na 1/4 mili BMW M4 albo Mustanga :D
@tejotte: akurat nowa 8 mi średnio podchodzi, ogólnie uważam że BMW po erze bangla nie ma pomysłu na nową stylizacje. Z niemieckiej 3 mam ty na myśli BMW, audi i mercedesa wyraźnie odstaje.
Nowe mercedesy świetnie wyglądają, audi do mnie nie przemawia ale widać, że mają jakiś pomysł. BMW po świetnych stylizacjach z końcówki lat 90 stały się jakieś mdłe. Ale 4czka bardzo fajnie wyglada, dobrze zachowane proporcje i bez taniego
@shuukre Stinger którym jeździłem był z 2.0. Wiadomo, że przy takich mocach już jest niesamowita zabawa ale niestety nie chciałem przesadzić finansowo wiec mega się cieszę z tego co mam ;)
@GajuPrzegryw Leasingodawca kupuje wskazany przez Ciebie samochód i oddaje Ci do używania, w zamian za raty leasingowe. Zazwyczaj na koniec okresu leasingu masz możliwość (ale nie obowiązek) wykupu tego samochodu za określoną kwotę. Większość nowych samochodów które widzisz na ulicach jest leasingowana, bo dla przedsiębiorców to najkorzystniejszą forma finansowania samochodu. Zazwyczaj łączna wartość rat leasingowych + wykupu samochodu to 101-115% jego wartości.