Wpis z mikrobloga

@tejotte: Teraz jak wyszedl nowy model to stary rozdają prawie za darmo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szerokosci ale to auto jest male i ciasne. W sam raz dla kawalera a tak to lipa. (ʘʘ) Siedzenia mega slabe. Zrobilem takim 1300km w jeden dzien i masakra. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Dorth: to jest akurat aktualny model serii 4 bo nie wyszedł jeszcze nowy ;) Zobaczymy jak będzie z tymi siedzeniami aczkolwiek wydają się bardzo wygodne. Oczywiście foteli z nowej serii 5 nie przebijają ale są ok ;)

A rozmiar jest w sam raz dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tejotte: Wiem ale chodzi o to, ze juz nowa 3ka jest wiec juz zaraz bedzie 4ka. ;)
Jezeli masz mpakietowe "szmaty" a nie skore to szalu nie będzie. ;) Pokaz srodek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tejotte: Szczerze? Za te pieniadze wzialbym zdecydowanie nową 3ke. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowy model z duza iloscia bajerow i robi wrazenie na drodze. Przez kilka lat czlowiek by jezdzil najnowszym modelem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@tejotte: eko skóra jest akurat do dupy, mogłeś już szmaciaki wziąć. Ile by było za alcantare lub polskory? Całkiem tanio ją dostałeś. Moje G31 wyszło na full opcji prawie 80k euro z 3.0
  • Odpowiedz
  • 36
@Dorth @wxx71: mogłem wziąć 3 ale miało być auto z wyprzedaży rocznika, dobrze zrabatowane. Znalazłem egzemplarz, który nie miał większości rzeczy które chciałem ale był kompromisem bo był stosunkowo tani. Podpisałem papiery i wpłaciłem zaliczkę po czym się okazało, ze kupione auto inny dealer już sprzedał tylko o tym nie powiedział. Tym sposobem dostałem propozycje wzięcia auta z nowej produkcji (produkcja w ciągu miesiąca abym nie czekał za długo),
  • Odpowiedz
@tejotte: Rozumiem ale przy sprzedaży nowego modelu 3 dostalbys znacznie wiecej kasy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jezdzilbys najnowszym modelem a sprzed 6 lat tylko po liftingu delikatnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo oczywiscie kto co woli. Ja pewnie jeszcze bym sie zastanawial nad G30 z wyprzedaży lub z malym przebiegiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@Dorth wiesz, to i tak jest auto ma najbliższe 4 lata więc akurat nie miało to dla mnie znaczenia. A jednak 4 mi się mega podoba stylistycznie - ta linia nadwozia jest niesamowicie piękna ;)
  • Odpowiedz