Wpis z mikrobloga

@tejotte: eee wielkie ulane krówsko, ja już nie odróżniam 4 od 5/6/7. Każda wygląda prawie tak samo. I inne marki klepią te swoje ulane świnie na takie same jedno kopyto. Oczywiście gumy lacie szerokie jak w 30 tonowym TIRze.

Kiedyś 3ka to był #!$%@?, 5tka taki średniak 7ka limuzyna. A teraz wszystko takie samo. Już bardziej mi się podoba Honda Civic Type-R, może i wygląda jak wyjęta z NFS Underground 2
eee wielkie ulane krówsko, ja już nie odróżniam 4 od 5/6/7. Każda wygląda prawie tak samo


@Antorus: no to jest idiotyczne - ja z daleka nie rozróżniam czy to 3,4, 5 czy może nowa 5 tak samo z audi a4, a5, a6 i mercem c, e, s. Idiotyzm
@sh2dov: jak sprawdzałeś? ile było różnicy w metrach i przy jakiej predkosci? Obie miały xdrive? I czy napewno równo ruszyliscie, bo wystarczy pół sekundy później wcisnąć gaz i mega zafałszowane wyniki wychodzą
@sh2dov: no to nierówno startowaliście, albo ten drugi nie miał xdrive i tracił trakcje - bo czasy 0-100km/h, 0-200km/h te silniki mają praktycznie takie same. Różnica jest delikatna i będzie to jakieś pół długości auta w przypadku 0-100, a 0-200 to chyba nawet benzyna jest trochę szybsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bylem_zielonko: gdzies na youtube widzialem testy 0-100, 0-200. I kazdy mowi, ze te auta sa naprawde szybkie. Roznica 1l pojemnosci daje nam lepszy moment, nizsze spalanie i szybsze auto. Jak sam zauwazyles sa to male roznice, tak samo jak miedzy 3l, a 4l. Roznice sa male, aczkolwiek sa.
@shymon: dziękuję i powodzenia w dążeniu do pięknej m4 :P
@masqu88: czy co jest?
@Corq @siea01: pic rel
@EndriuGolara: specjalnie tego gówna nie wziąłem. Akurat QQ to raczej nikt nie wziął przez keyless ale mimo wszystko nie chcę tej opcji. Obejdę się bez tego ;)
@g4rin @Wyrelworelowany @vuxiu: : info jest wyżej ;) leasing 4 lata i rata ~2k netto
@GajuPrzegryw: można zrobić cesję leasingu. Jak
tejotte - @shymon: dziękuję i powodzenia w dążeniu do pięknej m4 :P
@masqu88: czy co...

źródło: comment_Cds8dqngpN1KBJYlg3lxjyIxHLW1iTp0.jpg

Pobierz