Wpis z mikrobloga

mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbytnio #afera, ale patrzcie na co trafiłem przeglądając galerię pewnego technikum w #tarnow

W trakcie dni otwartych, jeden z uczniów działający jak mniemam w jakiejś grupie ASG, przyniósł replikę broni wykorzystanej przez terrorystę z Nowej Zelandii - Brentona Tarranta.

Link do całej galerii.
Link do zdjęcia
źródło: comment_QIhhTbLftg09NlfQcCCKbzhjtT6pVJBI.jpg
  • 183
@black-wolf: Dokładnie tak, możesz sobie pisać remove kebab i w żaden sposób nie podchodzi to pod artykuł który lewicowi totalitaryści bardzo lubią przywoływać.

Mam ochotę pisać komentarze krytykujące tego debila to będę to robił.


xd, mi to bardziej wygląda na marzenia o zemście za wrongthink:

Młody powinien dostać prace społeczne za brak mózgu i empatii, może jakby sprzątał śmieci przez 2 tygodnie to by dotarło do niego dlaczego jest kretynem.


A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ech, i ten palec na spuście, zero podstawowej wiedzy dot. obchodzenia się z bronią. Nieważne, czy zabawka, czy nie, nawyk wyprostowanego palca powinien być odruchem bezwarunkowym


@soulburner: nie zesraj się, większość osób nigdy nie miała w ręku broni i nie zna się na tym, to nie izrael że każdy dzieciak umie obsłużyć karabin
@calinowski

piętnowanie gloryfikacji, albo przynajmniej robienia żartów z masowego zamordowania 50 osób


no bardzo smutne, lewacka Europa schodzi na psy. Europa w jakiej ja się urodziłem stawiałaby pomniki mordercy, bo zgodnie z europejskimi wartościami demokracji i wolności zabił tych, którzy są naszymi wrogami xD
przegięcie pały, ale czy warto nagłaśniać i niszczyć chłopakowi życie? Lepiej poinformować szkołę, żeby usunęli zdjęcie i wyciągnęli konsekwencje od ucznia, za młodzieńczą głupotę


@Anski: Kiedykolwiek gdy jakiś czarny uczeń coś odwali w tym stylu, to według wykopu trzeba wszystkich czarnych zamykać w klatkach i wysyłać z powrotem do Afryki, więc chyba warto ¯\_(ツ)_/¯
Kopia tych zdjęć właśnie trafiła na skrzynkę ambasady Nowej Zelandii w Warszawie. Ciekawe czy ich konsul też uzna to "za aferę z dupy wymyśloną przez znudzone życiem lewactwo"?


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Nie dziwi mnie że takie działania podejmuję człowiek który został zmuszony do przejścia na islam. Masz tak wyprany mózg że nawet mi ciebie trochę żal xD
Musisz mieć #!$%@? smutne życie :D
Nauropki w imię odpowiedzialności zbiorowej właśnie utrudniły całej szkole pisanie Matur, może zrujnowały przez to komuś życie. Brawo. Beka z was klauny


@Tomislav: piękna projekcja bez dowodów