Wpis z mikrobloga

mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbytnio #afera, ale patrzcie na co trafiłem przeglądając galerię pewnego technikum w #tarnow

W trakcie dni otwartych, jeden z uczniów działający jak mniemam w jakiejś grupie ASG, przyniósł replikę broni wykorzystanej przez terrorystę z Nowej Zelandii - Brentona Tarranta.

Link do całej galerii.
Link do zdjęcia
Endorfinek - mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbyt...

źródło: comment_QIhhTbLftg09NlfQcCCKbzhjtT6pVJBI.jpg

Pobierz
  • 183
  • Odpowiedz
@Davidozz: doceniam i kolekcjonuję dobre memy ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście, że będę go bronić bo to zakrawa na absurd ale w sumie to normalne, polaczki lubią na siebie donosić za byle co. Chłopak dla jaj pomalował replikę ASG? wzywamy bagiety i do pierdla go, pewnie zostanie terrorystą! xD
  • Odpowiedz
Jest pewna różnia między byciem mięsem dla psów i ścierą na bakterie, a między politycznym/ideologicznym zagraniem wymierzonym przeciwko ludziom destabilizujących cały kontynent ;x


@Ink_702963: No, dokładnie - przegryw stuleja nie widzi nic złego w zaszczuciu nastolatek za to, że uprawiają seks, ale gloryfikacja terroryzmu to już dla niego słuszna walka "z destabilizują całego kontynentu".

Dzięki mirki, lepszego potwierdzenia dać nie mogłeś.
  • Odpowiedz
zaszczuciu nastolatek za to, że uprawiają seks, ale gloryfikacja terroryzmu


@adam2a: xD nie brałem udziału w #dziewczynybeztabu ale obserwowałem wpisy i głównie rzuciło mi się w oczy donoszenie na zdradzające laski ich partnerom oraz krytyka ekstremalnej rozwiązłości dosyć młodych kobiet

koleś ozdobił markerem zabawkową broń na podobieństwo broni Tarranta i to jest gloryfikacja terroryzmu?
  • Odpowiedz