Wpis z mikrobloga

mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbytnio #afera, ale patrzcie na co trafiłem przeglądając galerię pewnego technikum w #tarnow

W trakcie dni otwartych, jeden z uczniów działający jak mniemam w jakiejś grupie ASG, przyniósł replikę broni wykorzystanej przez terrorystę z Nowej Zelandii - Brentona Tarranta.

Link do całej galerii.
Link do zdjęcia
Pobierz Endorfinek - mirki, nie wiem czy będziemy z tego kręcić małysza, czy to nie jest zbyt...
źródło: comment_QIhhTbLftg09NlfQcCCKbzhjtT6pVJBI.jpg
  • 183
Jest pewna różnia między byciem mięsem dla psów i ścierą na bakterie, a między politycznym/ideologicznym zagraniem wymierzonym przeciwko ludziom destabilizujących cały kontynent ;x


@Ink_702963: No, dokładnie - przegryw stuleja nie widzi nic złego w zaszczuciu nastolatek za to, że uprawiają seks, ale gloryfikacja terroryzmu to już dla niego słuszna walka "z destabilizują całego kontynentu".

Dzięki mirki, lepszego potwierdzenia dać nie mogłeś.
zaszczuciu nastolatek za to, że uprawiają seks, ale gloryfikacja terroryzmu


@adam2a: xD nie brałem udziału w #dziewczynybeztabu ale obserwowałem wpisy i głównie rzuciło mi się w oczy donoszenie na zdradzające laski ich partnerom oraz krytyka ekstremalnej rozwiązłości dosyć młodych kobiet

koleś ozdobił markerem zabawkową broń na podobieństwo broni Tarranta i to jest gloryfikacja terroryzmu?