Wpis z mikrobloga

Wielu jechało i jedzie po Barcelonie, że sędziowie im zawsze pomagają, że frajersko wygrywają.
I co? I pierwszy sezon w lidze hiszpańskiej z Varem i Barca ma mistrza oraz 18 PUNKTÓW przewagi nad Realem. W LM VAR i Barcelona w półfinale wygrywa w pierwszym meczu 3:0 z Liverpoolem, czyli drużyną walczącą o mistrzostwo Anglii.
Także JAPA TAM.
#mecz #pilkanozna
Pobierz Nobody32 - Wielu jechało i jedzie po Barcelonie, że sędziowie im zawsze pomagają, że ...
źródło: comment_3ny2RTMkHQqXdRcrgwUEOvASR4GqbyzG.jpg
  • 44
@rawator: Ok, ale dobrze wiesz, że piłkarze Realu też często mówili o sędziach np. Ramos powiedział, że sędziowie się mylą, ale ciekawe, że wobec Barcelony zawsze dla niej pozytywnie...
@Sebeq92: Oczywiście, że ma. Ale przy każdym słabszym sezonie Barcelony też mógłbym napisać, że sezon słaby bo to i tamto. A te 18 pkt to tylko taki bonus, głównie chodziło mi o mistrzostwo.
@bialezyciaznacza: Nawet nie wiem o który karny Ci chodzi. Ja nie twierdzę, że VAR się sprawdza w 100%, ale chyba nie myślisz, że dasz przykład 1 karnego i już pozamiatane... To ja powiem, że ostatnio Lechia nie dostała karnego z Legią, więc nie usuną VAR bo nie działa.
@carver: Ojeju 12 latek to ja miałem dawno temu, ale nie ważne.
A nie sądzisz, że wszyscy zawsze patrzą na rywalizację Real kontro Barcelona? O czym się więcej mówi o El Classico czy meczach Barcelony z Atletico. Kto najczęściej jedzie po Barcelonie, kibice Realu chyba?
To może dlatego?