Wpis z mikrobloga

@Nobody32: no a jakim odnośnikiem do barcelony jest real w "przebudowie"? Jakby był 18 w lidze to też byś się spuszczał że jest przewagi 50 pkt xD taki to mi nie żal
  • Odpowiedz
@bialezyciaznacza: Nie. Ja tylko napisałem, że od X czasu mnóstwo osób pisało, że sędziowie pomagają Barcelonie. Domagano się Varu, pisano, że wtedy Barcelona będzie na 4 miejscu XDDD
No i VAR w końcu jest, Barcelona ma mistrzostwo i prawie na pewno finał LM.
Tylko tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
@carver: Obecnie żadnym. Dlatego jako pierwsze napisałem o mistrzostwie.
Real to taka wisienka na torcie ;) Ale mam nadzieję, że się odbudują szybko, żeby znowu mecze Real vs Barca było emocjonujące.

Idę spać, już nie odpisuje :P
  • Odpowiedz
@bialezyciaznacza: To jeszcze odpiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest mniejsza szansa na oszustwo i na pewno jest dużo sprawiedliwiej. Barcelona też nie dostała karnego bodajże z Villarealem. Zdarza się, pewnie z każdym sezonem będzie jeszcze sprawiedliwiej.
  • Odpowiedz
@Nobody32 miałem wrażenie, że przy mniejszych faulach dzisiaj sędzia był lekko stronniczy pod barcę. Co nie zmienia faktu, że jakby podyktował karnego dla barcy to by się obronił, wszystkie bramki barcy prawidłowe a tak naprawdę to mogłoby (jak nie powinno) być z 5-6:0 czy tam 1 jakby salah strzelił wtedy. Barca gra zajebiście mądrą piłkę i dużo lepiej się to ogląda niż grę na 85% posiadania jak kiedyś. Jak zawsze byłem przeciw
  • Odpowiedz
@popistaks: ogladalem oba mecze, ale to co #!$%@? sedzia w rewanzu to jest jakies 'disgrace'. Tak, jestem kibicem CFC ale to bylo ponizej poziomu Lechia vs Legia, a nie LM, nawet mnie nie #!$%@? z jakimis gowno kompilacjami zagran ze standardowego meczu pilki noznej
  • Odpowiedz
I pierwszy sezon w lidze hiszpańskiej z Varem i Barca ma mistrza oraz 18 PUNKTÓW przewagi nad Realem.


@Nobody32: Co jak wiemy ma zero zwiazku z generalna dyspozycja realu I tym, ze odszedl od nich Ronaldo XD
  • Odpowiedz
@Nobody32: ty ale real jest tak w dupie nie bo barca taka dobra tylko real taki slaby. Bez Ronaldo i z rozjechanym szkoleniowo zespolem to jest. Barcelona tez by wiele ucierpiala gdyby stracila Messiego.
  • Odpowiedz