Wpis z mikrobloga

Kontynuacja tego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/40849581/dostalem-snapa-od-rozowej-ze-idzie-spac-ma-wolna-c/

Wiec przyjechała i postąpiłem tak jak polecał @LZBNZ (dzięki miras :D).
Na początku od razu łzy w oczach i lament, że to nie tak jak myśle, ze nic się nie stało takiego, że mnie kocha. Wstyd mi było, bo zaczęła tak gadać na podwórku, a akurat sąsiad był. No, ale dobra nieważne. Wiedziałem, że to koniec więc troche chciałem pokręcić sobie z niej beke. Więc robiłem wszystko tak jak radził mi mirek wymieniony powyżej. Udawałem miłego, kochanego itd Powiedziałem, że za bardzo ją kocham i wybaczę jej wszystko co zrobiła do tej pory, ale muszę poznać prawdę. Przyznała się i okazało się, że "tylko się dotykali". Więc pytałem nadal o to dlaczego to zrobiła i dlaczego uznała, że dobrze mnie zdradzić. Powiedziała, że wszystko jej odpowiadało, ale chciała sprawdzić jak to jest z gejem, a poza tym to nie zdrada. "BO ZDRADA JEST JAK DOJDZIE DO STOSUNKU, A ONI TYLKO SIĘ DOTYKALI". Możecie się spodziewać co dalej było, powiedziałem, że tam są drzwi i nie chce więcej mieć nic wspólnego. Troche płakała i błagała, ale jakoś wyprosiłem ją z domu i nacharała mi w ryj na koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°). Spytałem czy jest tam s----a tego geja co z nim spała, spojrzała na mnie i poszła sobie xD.

Dzięki mirki za wsparcie, jakoś nie żałuję niczego i mam się dobrze, w sumie dzięki wam.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"tylko się dotykali"


@JavierDaY no jasne, bo dotykanie to nie s--s i nie zdrada #p0lka motzno. Bardzoi dobrze Mirku! Masz może nagranie ? ( ͡º ͜ʖ͡º) ostatnio jak niebieski się rozstawał z różową jak go zdradziła to aż przyjemnie się słuchało jak łkała i przepraszała ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz